Gebelikte vajinada varis

• Konbuyu başlatan Elife kaya
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elife kaya tarafından oluşturulan Gebelikte vajinada varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,201 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte vajinada varis
Konbuyu başlatan Elife kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meleklerim

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 25 haftalık gebeyim vajinamda varis oluştu bu normal doğuma engelmi bı risk varmı bu olay hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşsın lütfen
Engel değil canim dogum yaptiktan sonra kayboluyor zaten endise etme benimde hamile iken cikiyor doğumdan bir süre sonra kendiliginden geciyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun, ilk defa duyuyorum. Belirtileri neler acaba paylaşır mısınız merak ettim?
Cok belirgin damarlar olusuyor baya şiş oluyor vajinanın agrimasina neden oluyor

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Engel değil canim dogum yaptiktan sonra kayboluyor zaten endise etme benimde hamile iken cikiyor doğumdan bir süre sonra kendiliginden geciyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok belirgin damarlar olusuyor baya şiş oluyor vajinanın agrimasina neden oluyor
Himmm.. ilk defa duyuyorum, size de gecmsi olsun. Teşekkür ederim bilgi için.

Z

Zeynep123

Guest
Benim 2. Doğumunda dr um söyledi bana sezeryan sırasında ne kadar çok varisin var demisti.Ama herhangi bir sorun olmadi drum da sorun olalmasi hakkinda başka herhangi bir sey söylemedi de.

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun, ilk defa duyuyorum. Belirtileri neler acaba paylaşır mısınız merak ettim?

Himmm.. ilk defa duyuyorum, size de gecmsi olsun. Teşekkür ederim bilgi için.
Rica ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar