Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya46 tarafından oluşturulan Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,599 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı
Konbuyu başlatan Derya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cahan21

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastane yorumlarına bakiyordum ve okuduğum bir sikayet şöyleydi doktorun isteği uzerine alttan baktiran bir bayan alttan yanlış bir müdahale ile erken dogum yaptığını soyledi bebeğim suan küvezdee diye bir yorumdu boyle bir durumla karsilasan varmi arastirdigim sitelerde alttan bakma icin bir sıkıntı olmuyor diyorlar sizler bu konuyla ilgili ne soylemek istersiniz ?

Son düzenleme:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Eğer sancısı ya da kanaması suyu fln gelmişse doktor illa ki alttan bakmak zorunda açılma var mı yok mu die cnm

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastane yorumlarına bakiyordum ve okuduğum bir sikayet şöyleydi doktorun isteği uzerine alttan baktiran bir bayan alttan yanlış bir müdahale ile erken dogum yaptığını soyledi bebeğim suan küvezdee diye bir yorumdu boyle bir durumla karsilasan varmi arastirdigim sitelerde alttan bakma icin bir sıkıntı olmuyor diyorlar sizler bu konuyla ilgili ne soylemek istersiniz ?
Ben ilk hafta oldum bi bide 35. Haftada 2 defa oldum canm bi sorun yaşamadım

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamileyim daha dün alttan muayene oldum bir sıkıntı olucağını zannetmiyorum tabi daha ilk bebeğim nekadar doğru söyledim bilmiyorum☺️

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamileyim daha dün alttan muayene oldum bir sıkıntı olucağını zannetmiyorum tabi daha ilk bebeğim nekadar doğru söyledim bilmiyorum☺️
Tesekkur ederim 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk hafta oldum bi bide 35. Haftada 2 defa oldum canm bi sorun yaşamadım
Teşekkür ederim canım 🌹

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin İlk haftalarda kalp atışı net duyulmadığı da alttan muane edilir son haftalarda 36 haftayı dolduran gebeleri muane etmek zorunda ona göre yol çizelgesi düzenler drlar hiç bir sıkıntı da olmaz diye biliyorum yani ben de olmadı sizin anlattiginizin da olacağı varmış ona bağlamayın bence 😊

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bence alttan bakmayla bir alakası yoktur canım bende ikisindede alttan muayene oldum bir sıkıntı yaşamadım hatta ilkinde 18. Haftada bile doktor vajinal ultrasonla bakmak istedi ondada bir sıkıntı olmadı bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar