Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya46 tarafından oluşturulan Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,600 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte vajinal muane sakıncalı mı
Konbuyu başlatan Derya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cahan21

Ece ahmet elif

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastane yorumlarına bakiyordum ve okuduğum bir sikayet şöyleydi doktorun isteği uzerine alttan baktiran bir bayan alttan yanlış bir müdahale ile erken dogum yaptığını soyledi bebeğim suan küvezdee diye bir yorumdu boyle bir durumla karsilasan varmi arastirdigim sitelerde alttan bakma icin bir sıkıntı olmuyor diyorlar sizler bu konuyla ilgili ne soylemek istersiniz ?
3 çocuğumun hamileligide almanyadaykendi ve doktor ucundede her gittigimde hem alttan muayene yapiyordu hem karnimdan hepsi 40 haftanin ustunde dogdular simdi turkiyedeyim 6 haftalikken gittim doktor gozukmez karindan diye yine alttan muayene yapti hic bir zarari yokmus

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin İlk haftalarda kalp atışı net duyulmadığı da alttan muane edilir son haftalarda 36 haftayı dolduran gebeleri muane etmek zorunda ona göre yol çizelgesi düzenler drlar hiç bir sıkıntı da olmaz diye biliyorum yani ben de olmadı sizin anlattiginizin da olacağı varmış ona bağlamayın bence 😊
34 haf. Hamileyim drum nisann ayının sonunda gel dedi o zaman 36 haf. Olucam yani bana altdan bakarmı dersin?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar