Gebelikte Vifolic kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hüma'nın annesi tarafından oluşturulan Gebelikte Vifolic kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,188 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Vifolic kullananlar
Konbuyu başlatan Hüma'nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vifolic kullanıyorum 22 haftalık gebeyim doktor doğuma kadar kullanabilirsin dedi ama yine de rahat değilim kullanan var mı acaba

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden kullanıyorsun cnm ne sorunun var da
Folik asit için başlamıştım doktor içinde herşey var demir magnezyum falan doğuma kadar kullan dedi fazla folik asit kullanımı da zararlı diye biliyorum ama ne bilim işte doktor dediğine göre endişe etmemem gerekir aslında ama kullanan varsa içim rahatlar belki diye sormak istedim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Folik asit için başlamıştım doktor içinde herşey var demir magnezyum falan doğuma kadar kullan dedi fazla folik asit kullanımı da zararlı diye biliyorum ama ne bilim işte doktor dediğine göre endişe etmemem gerekir aslında ama kullanan varsa içim rahatlar belki diye sormak istedim
Bana da kan ilacı verdi folik asitten sonra ama senin dediğin gibi bnm kullandığım ilaçta da hepsi var bnce zararı olmaz cnm korkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar