Gebelikte vucutta tüylenme normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gull tarafından oluşturulan Gebelikte vucutta tüylenme normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,505 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte vucutta tüylenme normal mi
Konbuyu başlatan Gull
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda

Gull

Kayıtlı Üye
rank
24 haftalık hamileyim bedenimde ve karnımda aşırı tüy çıktı hiç eskiden hiç yoktu

Selda

Kayıtlı Üye
rank
24 haftalık hamileyim bedenimde ve karnımda aşırı tüy çıktı hiç eskiden hiç yoktu
Bende de oldu gobegıme ilk gebelıgımde yoktu bunda var cınsıyet farklı oldugunu baglıyorum ben dogumdan sonra dökülecegı için son yapmıyorum cnm tecrübeli hanımlar dökülüyor dıyo

Gull

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oldu gobegıme ilk gebelıgımde yoktu bunda var cınsıyet farklı oldugunu baglıyorum ben dogumdan sonra dökülecegı için son yapmıyorum cnm tecrübeli hanımlar dökülüyor dıyo
[ benim de ilk gebeliğim İnşallah dökülür çok kötü görünüyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte hormonlardan dolayı normal canım o doğumdan sonra düzeliyor dökülüyor onlar merak etme saçlarının bile normalden hızlı uzadığını farketmişsindir şu dönem almadığın bölgeleri yine alma bence yoksa bundan sonra da almak zorunda kalacaksın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar