Gebelikte Yüz üstü yatma

• Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf kuşum tarafından oluşturulan Gebelikte Yüz üstü yatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Yüz üstü yatma
Konbuyu başlatan Yusuf kuşum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
Y

Yusuf kuşum

Guest
13 haftalik hamileyim ve uykumda kendimi yuz ustu yatiyor buluyorum hemen yan yatiyorum ama bebege bi zarar vermismiyimdir diye dusunmeden alamiyorum kendimi.aslinda hep yan tarafima yatan biriyim ama gece uykularim duzensiz farketmeden donuyorum galiba bi onerisi olan varmi aceba

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
13 haftalik hamileyim ve uykumda kendimi yuz ustu yatiyor buluyorum hemen yan yatiyorum ama bebege bi zarar vermismiyimdir diye dusunmeden alamiyorum kendimi.aslinda hep yan tarafima yatan biriyim ama gece uykularim duzensiz farketmeden donuyorum galiba bi onerisi olan varmi aceba
gebeliğin yaklaşık 28. haftasına kadar gebe yatarken bir rahatsızlık duymaz. Karnı henüz büyümediği için yüzüstü, sırtüstü ve yan pozisyonlarda rahatlıkla yatabilir. Bu aylarda bilinenin aksine yüzüstü yatmak bebeğe zarar vermez. Çünkü bebek plasenta içerisinde amniyon sıvısı sayesinde koruma altındadır.

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Şuan rahatsızlık vermez ama karnımız çıksa yada yatınca rahatsız oluyorsanız yatmayın ama şimdiden alıştırın bence kendinizi yastık bırakın dönmeyin diye

minik beyin annesi🥰

Kayıtlı Üye
rank
bi sorun olmaz diye tahmin ediyorum ama belirli bi süre sonra kendin yatamıyosun zaten biz 19 haftalık olduk hiç bi şekilde rahat edemiyorum bi bilsen😞

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Karnınız çok büyümediyse bişey olmaz zaten karnınız çıkınca istesenizde yüz üstü uzanamasınız kendimden biliyorum yüz üstü uyumaya bayılıyordum ama uyuyamıyodum hep sol tarafda daha rahattım

Y

Yusuf kuşum

Guest
Sagolun kizlar.umarim bir sorun olmaz.bu ikinci bebegim olcak nasipse ama oglumda ne yasadim hic hatirlamiyorum bide ozele gidiyordum doktoru arayip danisiyorduk simdi devlete gidiyorum haliyle bisey olsa tedirgin oluyorum.bide ben bu gunlerde kendimi hic hamile gibi hissetmiyorum hafif karnim cikti ama baska bi belirti yada bisey yok.belkide bebek hareketlerinden sonra daha rahat edicem galiba

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnde yüz üstü yatmadan uykuya dalamıyorum alışkanlık mı oldu bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar