Gebelikte yüzde sivilce neden çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde YDömür tarafından oluşturulan Gebelikte yüzde sivilce neden çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,904 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte yüzde sivilce neden çıkar
Konbuyu başlatan YDömür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Yusuf kuşum

Kayıtlı Üye
rank
3 aya girdiğimden beri yüzümde sürekli sivilce çıkıyor bunun nedeni ne olabilir cinsiyet ile bi alâkası var mıdır acaba ?
Benimde basindan beri cikiyo ve izleri kaliyo daha biri bitiyo derken baska yerlerimde cikiyo cenemde sirtimda cok oldu halada var.insallah gecer.ben doktora sordum pazartesi gun hormonlardan olabilir bi cilddiyeye gidin isterseniz dedi.

YDömür

Kayıtlı Üye
rank
Benimde basindan beri cikiyo ve izleri kaliyo daha biri bitiyo derken baska yerlerimde cikiyo cenemde sirtimda cok oldu halada var.insallah gecer.ben doktora sordum pazartesi gun hormonlardan olabilir bi cilddiyeye gidin isterseniz dedi.
Evet bendr de aynı şekilde iz kalması canımı sıkıyor zaten maske yapmak istiyorum ama içinde ki kimyasallardan uzak durmaya çalışıyorum sanırım banada cildiye yolu görünüyor 🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar