Gebeyken kuaföre gitmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Gebeyken kuaföre gitmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyken kuaföre gitmek
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar ben evde ağda yapamıyorum. Çok canım acıyor . kuaföre gideyim mi ?
Pandemiden dolayı bende evde yapıyorum artık acıyor evet ama kuaförcünün yaptığı kadar acımıyor yani bu benim için öyle seni bilemicem tabiki belki sen kuaför tercihin den memnunsun. Karar senin canım ama acı aynı yani değişen bir şey yok bence☺️😉

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileligimin başında gitmistim epilasyonlu olduğu için belirli bölgelerim gebelikten dolayı tekrar çıkmaya başladı bende gitmiştim şimdi tekrar gidicem valla. Çok da içime sinen bi kuaför temiz titiz o yüzden gidicem ama manikür pedikür falan yaptirmiyorum sadece bikini bölgesi için sıre gitcem. İçinize sinen biyerrse gidin evde cok zor gerçekten sıcakla birlikte rezil olur insan 🙄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben evde ağda yapamıyorum. Çok canım acıyor . kuaföre gideyim mi ?
Ben sürekli ağda için kuaföre gidiyorum canım kendim uğraşmıyorum bi yerimi yapsan bi yeri kalıyor bide bebekten dolayı rahat hareket edilmiyor zaten kendim yapsam 1 saatte bitiremem orada 15 20 dk da bitiyor çıkıyorum daha rahat

Tüm sayfalar yüklendi.