Geç döllenme mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif n tarafından oluşturulan Geç döllenme mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 926 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geç döllenme mi
Konbuyu başlatan Elif n
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün dayanamayıp hastaneye gittim tekrar. pazartesi gittiğim doktor 7+2ye göre bebek küçük kalp atışı göremiyorum haftaya da böyle olursa kürtaj demişti.
Bugün başka bir doktora gittim çok yavaş kalp atışı görüyorum 6+1 görülüyor ultrasonda, geç döllenme olabilir dedi.
Böyle yaşayan var mı aranızda? Kalp atışları normale döner mi?
Caanım bende 7 haftalıktı gittim doktoruma dedimki kalp atışını duyabilirmiyiz daha çok küçük dedi 8 9 hafta daha net duyurlur bence beklemeliisin doktorunu değiştir istersen

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün dayanamayıp hastaneye gittim tekrar. pazartesi gittiğim doktor 7+2ye göre bebek küçük kalp atışı göremiyorum haftaya da böyle olursa kürtaj demişti.
Bugün başka bir doktora gittim çok yavaş kalp atışı görüyorum 6+1 görülüyor ultrasonda, geç döllenme olabilir dedi.
Böyle yaşayan var mı aranızda? Kalp atışları normale döner mi?
Canım çok küçük olduğu için duyamamis olabilir. Alttan muayene ettirseydin. Bir kaç hafta bekle öyle git tekrar Allah'ın ziniyle düzene girer ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar