Geç Döllenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Geç Döllenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 450 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Geç Döllenme
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Geç döllenme (GEÇ YUMURTLAMA) olup sonrasında hamile kalanın sağlıklı gebeliği oldu mu acaba arkadaşlar benim geç döllenme oldu ve şuan 8 haftalık görünüyorum ama 10 gün önce doktora gittiğimde henüz ne kese ne de bebek vardı yarın kontrolüm var benim yumurtlamam bir sonraki adet günüme denk gelmişti yani yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geç döllenme (GEÇ YUMURTLAMA) olup sonrasında hamile kalanın sağlıklı gebeliği oldu mu acaba arkadaşlar benim geç döllenme oldu ve şuan 8 haftalık görünüyorum ama 10 gün önce doktora gittiğimde henüz ne kese ne de bebek vardı yarın kontrolüm var benim yumurtlamam bir sonraki adet günüme denk gelmişti yani yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏
Güzel haberler alırsın inşallah canım. Yüksek ihtimalle yarın gorursunuz bebgide kalp atışında.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah hayırlı haberler alırsın inşallah

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar