Geç döllenmede beklenen doğum tarihi değişir mi?

• Konbuyu başlatan Emay
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emay tarafından oluşturulan Geç döllenmede beklenen doğum tarihi değişir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geç döllenmede beklenen doğum tarihi değişir mi?
Konbuyu başlatan Emay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elf.aky

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğa bağlı aslında zamanindolsa geliyor uğrasınlar bazen ileri yada geriden olabiliyor bende oğlumda regle 7 gün kala tuttu ama regli 10 gün geçti öğrendim doktor 8 haftalık dedi bende 2 aylık nasıl olsun falan dedim neyse doğum olmadı bekledik 2 hafta yine olmadı doktora gittim 42 haftalık istersen 1 hafta bekleyelim dedi bakınca açılma vardı doğuma girmek istedim beklemedim ama doğunca doğum belgesinde 38 haftalık yazıyordu doktorun ultrasonda 42 hafta yaziyordu

E

Emay

Guest
Çocuğa bağlı aslında zamanindolsa geliyor uğrasınlar bazen ileri yada geriden olabiliyor bende oğlumda regle 7 gün kala tuttu ama regli 10 gün geçti öğrendim doktor 8 haftalık dedi bende 2 aylık nasıl olsun falan dedim neyse doğum olmadı bekledik 2 hafta yine olmadı doktora gittim 42 haftalık istersen 1 hafta bekleyelim dedi bakınca açılma vardı doğuma girmek istedim beklemedim ama doğunca doğum belgesinde 38 haftalık yazıyordu doktorun ultrasonda 42 hafta yaziyordu
İlk gebeliğim sezeryan 2. Mecburen sezeryan olacak ani bişey gelişir de erken doğum gerçeklesirse diye endişe ediyorum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Tarih değişebilir cnm bu konu hakkında doktorun daha iyi bilgi verir

E

Elf.aky

Guest
Benim de gec döllenmeydi doktor son adet tarihimi güncelleyip bebeğe göre ayarlamıştı. Yani doğum yine 40 haftada nasipse..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar