Gece emzirmesi kesmek 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 廾 azalᏝ tarafından oluşturulan Gece emzirmesi kesmek 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,121 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece emzirmesi kesmek 🤔
Konbuyu başlatan 廾 azalᏝ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 廾 azalᏝ

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Gece emmesini artık keseyim diyorum da ama benim kız azı dişi çıkardığından mı nedir her yarım saatte bir uyanıp meme arıyor.Dün vermedim önce ayaklarını vurmaya başladı sonra uyandı.Ninni söyledim yat yanıma dedim saçını okşadım sessiz sakin konuştum ritmik sırtını sıvazladım ama durmadı yataktan indi gitti saatlerce ağladı.Alt kata indi üst kata çıktı bahçeye çıkmak istedi yatakta bir türlü tutamadım krize girdi çatlayana kadar ağladı.Sizin de böyle mi zorla yatakta mı tutmak lazım alışması için.19 aylık daha aklının ermesini beklesem mi çok kafam karıştı.

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gece emmesini artık keseyim diyorum da ama benim kız azı dişi çıkardığından mı nedir her yarım saatte bir uyanıp meme arıyor.Dün vermedim önce ayaklarını vurmaya başladı sonra uyandı.Ninni söyledim yat yanıma dedim saçını okşadım sessiz sakin konuştum ritmik sırtını sıvazladım ama durmadı yataktan indi gitti saatlerce ağladı.Alt kata indi üst kata çıktı bahçeye çıkmak istedi yatakta bir türlü tutamadım krize girdi çatlayana kadar ağladı.Sizin de böyle mi zorla yatakta mı tutmak lazım alışması için.19 aylık daha aklının ermesini beklesem mi çok kafam karıştı.
Bence başla 19 ay normal yatak odasında vakit geçir oyun kitap oyuncak ne seviyorsa ben doğaya bi bebek almayı düşünüyorum onun üstünden öğreticem aa bak karnı acıkmış yemek verelim aştını temizleyelim uyku vakti gelmiş gözü açılıp kapanabilen bebek var ya ondan almak istiyorum role en uygun olacak şey o bence ve benim kız küçük bebek oyuncakları sevmiyor biraz büyük bakıyorum dene inşaAllah başarılı olursun

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bence başla 19 ay normal yatak odasında vakit geçir oyun kitap oyuncak ne seviyorsa ben doğaya bi bebek almayı düşünüyorum onun üstünden öğreticem aa bak karnı acıkmış yemek verelim aştını temizleyelim uyku vakti gelmiş gözü açılıp kapanabilen bebek var ya ondan almak istiyorum role en uygun olacak şey o bence ve benim kız küçük bebek oyuncakları sevmiyor biraz büyük bakıyorum dene inşaAllah başarılı olursun
Onu denedik annemle ayıları uyutuyoruz anneanne uyudu bak dede uyudu diyoruz falan ama uykusu bastırınca aklından çıkmıyor kilitliyor kendini sadece ağlıyor, tişörtümü kaldırıp emme emme diyor vuruyor.Vermeyince de yataktan kaçıyor iyice uykusu açılıyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bunu kesinlikle onaylıyorum evde benim küçüklükten kalma iki bebeğim bar böyle 😂😂kayraya onun sayesinde öğrettim ben yatınca gözleri kapanıyor kalkınca açılıyor kayra onu uyuturdu sonra gek beraber yatalım derdim yanıma uzanırdı. Ama çok uzun süre değil 1 hafta. Uygulafım bunu sadece ama şuan ne zaman oyuncak bebek görse sallar eee der 😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canim insallh en kısa sürede başarırsın rabbim kolaylık versin

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bunu kesinlikle onaylıyorum evde benim küçüklükten kalma iki bebeğim bar böyle 😂😂kayraya onun sayesinde öğrettim ben yatınca gözleri kapanıyor kalkınca açılıyor kayra onu uyuturdu sonra gek beraber yatalım derdim yanıma uzanırdı. Ama çok uzun süre değil 1 hafta. Uygulafım bunu sadece ama şuan ne zaman oyuncak bebek görse sallar eee der 😂😂
Benim kızda o işe yaramadı baya uğraştık ama bebekleri ayıları uyutuyor sonra elimden tutup yatağa götürüp tişörtümü kaldırıyor 🤦🏻‍♀️
Canim insallh en kısa sürede başarırsın rabbim kolaylık versin
Amin canım sağolasın valla emse ayrı dert emmese ayrı dert 🥺

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızda o işe yaramadı baya uğraştık ama bebekleri ayıları uyutuyor sonra elimden tutup yatağa götürüp tişörtümü kaldırıyor 🤦🏻‍♀️

Amin canım sağolasın valla emse ayrı dert emmese ayrı dert 🥺
İnşallah unutur ya hiç memeden kesmeyş düşündün mü hazalım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İlk çocuğum 7 ayından sonra kendisi emmedi 2 ci 6 aylık henüz emiyor o konuda benim bi bilgim yok 🤷‍♀️ etrafımdakiler göğsünün ucuna bişey sürerek kesdiklerini söylüyorlar tabi bu doğrumu yalnışmı diyemen

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Doğru kuzum biz annelerin işleri çok zor 😢😢😭
Allah hepimizin yardımcısı olsun 🥺
İnşallah unutur ya hiç memeden kesmeyş düşündün mü hazalım
Bir ara kendi çok aramıyordu vermesem istemiyordu gece uyanması falan da azalmıştı sonra diş çıkarmaya başladı şimdi arada uykusunda bile mıyıklıyor çok fazla uyanıyor doktorumuz demişti bir kaç ay zor geçecek diye. İşe girmek istiyorum zaten iş bulması zor bir de üstüne Gökçe memesiz uyumuyor diye annemler bekle deyip duruyor ama hiç bir kaç gün biz uyutmaya çalışalım memesizliğe alışsın demiyorlar,kimse üstümden bir gram yük almıyor, hiç bir yere gidemiyorum, arkadaşlarımla arama mesafe girdi kimseyle konuşturmuyor, kimseye bırakamıyorum, mesai saatleri uygun iş bulamıyorum, pahalılık bir yandan hastane masrafları bir yandan, çok alıştık kızımla ayrılmak bir yandan. 2 senedir doğru düzgün uyumadım kafam hiç çalışmıyor çok bunaldım artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk çocuğum 7 ayından sonra kendisi emmedi 2 ci 6 aylık henüz emiyor o konuda benim bi bilgim yok 🤷‍♀️ etrafımdakiler göğsünün ucuna bişey sürerek kesdiklerini söylüyorlar tabi bu doğrumu yalnışmı diyemen
Onu da denedim silip devam ediyor elinle silemezse ağlayıp bez istiyor bezle siliyor 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.