Gece emzirmesi kesmek 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 廾 azalᏝ tarafından oluşturulan Gece emzirmesi kesmek 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,142 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece emzirmesi kesmek 🤔
Konbuyu başlatan 廾 azalᏝ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 廾 azalᏝ

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Canım o dişinden dolayı öyle bence dişi patlasın ondan sonra kes hem sana hem ona eziyet olur. Dişi patladıktan sonra biraz gaddar ol malesef onlar bizden çok daha akıllı sabrımızı sınıyorlar eğer kararlı olursak onlarda pes eder sadece dirayetli olman lazım o gün iyice al uykunu gerekirse gece uyuma ben uyumadım o uyuyana kadar illaki yorgun düşüp uyuyacak uyumadan önce yemek yedir şu içir hem fazla meme aramasın
Evet ben de öyle düşünüyorum hem ben de az daha sabır toplayayım şu aralar iyi hissetmiyorum zaten çok üst üste oldu şimdi bağırıp çağırıp korkutmayayım 🥺 Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Sen acele edince hamile sandım benim kızım bir buçuk yaşında bir kere denedim çok ağladı 5 bekledim yine denedim biberon emmez dokerdi oynardı ama şimdi emiyor cicibebe veriyorum 8gun oldu bıraktı emmiyor ben tahta kalemle boyamistim şimdi aklına gelmiyor gece kalktigida yanıma koyurum bazen susmazsa biberon veriyorum

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Sen acele edince hamile sandım benim kızım bir buçuk yaşında bir kere denedim çok ağladı 5 bekledim yine denedim biberon emmez dokerdi oynardı ama şimdi emiyor cicibebe veriyorum 8gun oldu bıraktı emmiyor ben tahta kalemle boyamistim şimdi aklına gelmiyor gece kalktigida yanıma koyurum bazen susmazsa biberon veriyorum
Acele değil de aklı erince bıraktırmak daha zor oluyormuş bi de hamileliğim de zor geçti, doğru düzgün yardım edenim de yok 2 senedir uykusuzum artık elim kolum kalkmıyor işe girmek istiyorum düzenimi kurmak istiyorum.Biberonu ben de veriyorum ayran çay falan koyuyorum ama döktürüp sallayıp oynuyor, şu azı dişi çıkana kadar bekleyeyim dedim bakalım onu da deneyeceğim

Tüm sayfalar yüklendi.