Geçmeyen gaz problemi 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Geçmeyen gaz problemi 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,212 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geçmeyen gaz problemi 😭
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HacerE

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 3 hafta 1 günlük çok gazi var uyuyamiyor gazından ne yapsam acaba nane çayı veriyorum 1 çay kaşığı ama faydası yok gibi😫
Bebege anne sutunden Baska hıc bırsey vermemelisin ciddi sorunlara hastalıklara yol acabılır cok gazı varsa karnına masaj ayaklarını bisiklet seklinde uyumadan bi banyo kendinde rezene kimyon anason cayı ıcebılırsın gazı devam ederse nurse harveys colex surub var cok etkili bebegı rahatlatıyor ondan deneyebılırsın

Bende vermek istemiyorum ama çocuğumu öyle görünce veriyorum 😔
Bebege anne sutunden Baska hıc bırsey vermemelisin ciddi sorunlara hastalıklara yol acabılır cok gazı varsa karnına masaj ayaklarını bisiklet seklinde uyumadan bi banyo kendinde rezene kimyon anason cayı ıcebılırsın gazı devam ederse nurse harveys colex surub var cok etkili bebegı rahatlatıyor ondan deneyebılırsın

Tüm sayfalar yüklendi.