Geçmeyen gaz problemi 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Geçmeyen gaz problemi 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,236 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geçmeyen gaz problemi 😭
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HacerE
Evet canım masaj da rahatlatır ayaklarını karnına cekıp hareket yapman da senin rezene ıcmen cok etki eder sutunden gecıyor bebegıne nurse harvesın cok faydasını gordum ben kullanmak istersen alabilirsin onu da
Masajları sürekli yapıyorum cnm hergun birde benim kaynanm diyor ki altını açıyorum ya ondan da gaz olur diyor ama ben çabuk değiştiriyorum sence öyle olurmu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Masajları sürekli yapıyorum cnm hergun birde benim kaynanm diyor ki altını açıyorum ya ondan da gaz olur diyor ama ben çabuk değiştiriyorum sence öyle olurmu
Altı acmakla gaz ne alakaymıs canım ondan bırsey olmaz sureklı yatan bebeklerde gaz problemi cok oluyor hareketsiz yattıgı ıcın surekli ve emerken duzgun emmezse hava yutuyor oda gaz yapıyor gazsız bebek yoktur onemlı olan gazını cıkarması na yardımcı olabilmek kuzum 🤗

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 3 hafta 1 günlük çok gazi var uyuyamiyor gazından ne yapsam acaba nane çayı veriyorum 1 çay kaşığı ama faydası yok gibi😫
İlk 6 ay anne sütü canım bebeğe alerji yapabilir doktora sormadan böyle şeyler kullanılmamalı çok gazı varsa bir banyo yaptır gaz masajı yap olmadı mı kiraz çekirdeği al ayaklarina koy gaz damlaları var yada prebiyotik kullanabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar