Sorum var Gelen şey su mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Gelen şey su mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelen şey su mu?
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Her kese merhaba anneler ve anne adayları.36+2 haftadayım dün şeffaf sümüksü akinti geldi bu gun de azar azar oturub kalktıkca damla şeklinde su gibi bir akinti oluyor ara sira.Sizce gelen şey su ola bilirmi yoksa enfeksiyon filanmıdır?Salı doktor kontrolüm var ama sizden de sormak istedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Her kese merhaba anneler ve anne adayları.36+2 haftadayım dün şeffaf sümüksü akinti geldi bu gun de azar azar oturub kalktıkca damla şeklinde su gibi bir akinti oluyor ara sira.Sizce gelen şey su ola bilirmi yoksa enfeksiyon filanmıdır?Salı doktor kontrolüm var ama sizden de sormak istedim
Benim ilk oğlumda alıntı ile karışık suyum geliyordu canım . İlk bu bahsettiğin gibi oldu aradan 1 hafta geçti yarım çay bardağı kadar geldi önemsemedim 2 hafta geçti tekrar öyle geldi direk beni doğum için yatırdılar salı günü mutlaka söyle doktorun gelen şeyin su mu normal akıntı mı olup olmadığını test ile anlar. Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Nişanın gelmiş canım azar azar gelen de suyun acile git hemen Rabbim sağ salim kavuştursun

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kötü bir şey olmaz ben ilk bebeğimi karnimda kaybettim 9aylikken.ikinci bebegim sezeryan oldum 38haftasinda.şimdi sezeryanima daha 2hafta var insallah ona kadar bir şey olmaz dua edin kızlar 🙏🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kötü bir şey olmaz ben ilk bebeğimi karnimda kaybettim 9aylikken.ikinci bebegim sezeryan oldum 38haftasinda.şimdi sezeryanima daha 2hafta var insallah ona kadar bir şey olmaz dua edin kızlar 🙏🏻
Stres yapma ama doktoruna muhakkak söyle canım kötü düşünme sağ salim gelsin minik

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnimde ikincide öyleydi gittiğimde 4 cm açılmam vardı

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün kontrolüm vardı doktor her sey yolunda gittiğini söyledi ama ayakta fazla durmamami ve artik ağır hiç bir iş yapmamamı söyledi.evi bile süpürmemen lazım dedi uzan dinlen dedi.Belimde çok ağrı var o yüzden çok hareket edince şiddetli ağriyor şu an bile ağrı var korse kullaniyorum devamlı, o biraz yardım ediyor. Bebiş iyi çok şükür keyfi yerinde🙏🏻🤰🏻Şu iki hafta çabuk ve sağliklı geçse de kurtulsam şu bel ağrısınden valla dayanamıyorum artık😵‍💫sizde durumlar nasıl

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün kontrolüm vardı doktor her sey yolunda gittiğini söyledi ama ayakta fazla durmamami ve artik ağır hiç bir iş yapmamamı söyledi.evi bile süpürmemen lazım dedi uzan dinlen dedi.Belimde çok ağrı var o yüzden çok hareket edince şiddetli ağriyor şu an bile ağrı var korse kullaniyorum devamlı, o biraz yardım ediyor. Bebiş iyi çok şükür keyfi yerinde🙏🏻🤰🏻Şu iki hafta çabuk ve sağliklı geçse de kurtulsam şu bel ağrısınden valla dayanamıyorum artık😵‍💫sizde durumlar nasıl
Rabbim yardımcın olsun canm sağlıkla al kucağına havalar çok sıcak acayip zorlanıyorum canm ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar