Gelmiyor Gelmekte olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Gelmiyor Gelmekte olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,608 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gelmiyor Gelmekte olan
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cuma sancım vardı ama ne sancı ne açılma oldu o günden bugüne 40+2 oldum halen tık yok ne zaman gelir minik yavrum hiç bilmiyorum sancı yaratmak için ne yapayım 😁😁
Gelir annesi gelir 🤲🤲 ya bol bol yürüyüş su ve squat yap burde hurma ye arkadasin dediği gibi bak çok faydasını göreceksin doğumdan sonrada ye günde 2-3 tane yesen yeterli meryem ama otu varmış al bir dene derim ama faydası varmı bilmiyorum herkes iyi diyor ben yapmadığım için bilmiyorum. Benimde Nisan geldi açilma var sancı falan yok 😃🙄 37+4 günlük hamileyim bende 🤲 Sağlıklıca alalim da kuzularimizi 🤲❤️

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Cuma sancım vardı ama ne sancı ne açılma oldu o günden bugüne 40+2 oldum halen tık yok ne zaman gelir minik yavrum hiç bilmiyorum sancı yaratmak için ne yapayım 😁😁
Yani biraz abes olacak ama ben kızıma doğuma gittiğimde ordan birisi bana eşinle ilişkiye girersen hem acilman olur hemde kolay doğum yaparsın demişti 😮

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yani biraz abes olacak ama ben kızıma doğuma gittiğimde ordan birisi bana eşinle ilişkiye girersen hem acilman olur hemde kolay doğum yaparsın demişti 😮
Evet doğru söylemiş herhangi bir sıkıntı yoksa ilişki doğumu kolaylaştırıyor ama içine boşalması erken doğum sebebiyeti veriyor

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
YouTube de birtane kadın son haftalarda ne yapman gerektiğini atıyor spor yap 40 haftalık olmuşsun bebek donmusse bir zararı olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar