Gelmiyor Gelmekte olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Gelmiyor Gelmekte olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,612 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gelmiyor Gelmekte olan
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Evet doğru söylemiş herhangi bir sıkıntı yoksa ilişki doğumu kolaylaştırıyor ama içine boşalması erken doğum sebebiyeti veriyor
Cnm banada normal doğum diyor doktorum daha 30 hafta 3 gunluguz ilişki yaşıyorum ama genelde boşalma oluyo içime bir sıkıntı olur mu afedersin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet doğru söylemiş herhangi bir sıkıntı yoksa ilişki doğumu kolaylaştırıyor ama içine boşalması erken doğum sebebiyeti veriyor
Cnm banada normal doğum diyor doktorum daha 30 hafta 3 gunluguz ilişki yaşıyorum ama genelde boşalma oluyo içime bir sıkıntı olur mu aferersin

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Cnm banada normal doğum diyor doktorum daha 30 hafta 3 gunluguz ilişki yaşıyorum ama genelde boşalma oluyo içime bir sıkıntı olur mu afedersin

Cnm banada normal doğum diyor doktorum daha 30 hafta 3 gunluguz ilişki yaşıyorum ama genelde boşalma oluyo içime bir sıkıntı olur mu aferersin
Sanmıyorum ya bunlar hep uydurmaca internet yanıltmaları olsa bile kişiden kişiye fark edecek şeyler herşeyde olduğu gibi her doğum kendine özel

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Sperm erken doğumu tetikliyor enfeksiyonun varsa daha çok çoğalıyor ilişki yaşamak normal doğumu kolaylaştırıyor bebeğede mutluluk hormonu salgılıyor hatta açılman bile olur ama içine boşalmadan

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi bol bol uykum geliyor ne yürüyüş edesim geliyor ne evin altına in çık yapasım nasıl olcak bu şekilde bilmiyorum tavsiyeleriniz için teşekkürler güzel anneler 💐🙏🏼 Pazartesiye kadar doğmazsa suni sancı vereceklerini söylediler çarşamba bide cuma tekrar kontrole gidicem açılma inşallah kendiliğinden olmuştur 4-5cm en az olmadan yatış olmaz dedi bakalım hayırlısıyla inşallah sağlıkla kavuşalım herkes arayıp duruyor doğurmadın mı diye 😁😁
Bide hurma yiyince açılman oluyormuş

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Cuma sancım vardı ama ne sancı ne açılma oldu o günden bugüne 40+2 oldum halen tık yok ne zaman gelir minik yavrum hiç bilmiyorum sancı yaratmak için ne yapayım 😁😁
Canım pilates topuna hafif zıplama rahatı yaparak sancı olusturabilirsin en etkili yöntem. Birde çömelme hareketi yap sık sik

Canım pilates topuna hafif zıplama rahatı yaparak sancı olusturabilirsin en etkili yöntem. Birde çömelme hareketi yap sık sik
Hurmayı fazla tüket günde 10 tane hergun ye içindeki madde doğumu kolaylastiriyor

Hurmayı fazla tüket günde 10 tane hergun ye içindeki madde doğumu kolaylastiriyor
Birde canım göğüsle oynamakta hormonal olarak doğumu tetikliyormus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar