Sorum var Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,531 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Al bizden de o kadar🤣🤣 Ramazan'a girdiğimiz den beri,bakıyorum bişey yok iyiyiz uyku vakti geldimi adam surat asıyor küsüyor sabaha kadar sabah kalkıyor aynı hiç birşey olmamış gibi günaydın canım demiyor mu çıldırıyorum 😂😂
Bizimki saat 12de trip atıyor mesela baya kavga moduna girip çıkıyoruz ben baya küs durumu derken 12.15 telefon çalışıyor naber napiyosun diyor düşün 🤣🤣 bende devreler yandı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizimki saat 12de trip atıyor mesela baya kavga moduna girip çıkıyoruz ben baya küs durumu derken 12.15 telefon çalışıyor naber napiyosun diyor düşün 🤣🤣 bende devreler yandı
Allah'tan bizde öyle olmuyor ben sınırlı kalamiyorum 😂😂 yzuune bakınca direk gülüyorum gülmemek için bazen mutfakla bir oluyorum düşünün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Can simidi sandı 😂😂🤣🤣

Hüp diye içeriz onları😂😂🤣🤣
😂😂Can simidi güzel beğendik bak 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan bizde öyle olmuyor ben sınırlı kalamiyorum 😂😂 yzuune bakınca direk gülüyorum gülmemek için bazen mutfakla bir oluyorum düşünün

😂😂Can simidi güzel beğendik bak 😂😂
Evde geçen akşam iftara az bir zaman kala baya kavga ettik baya o kadar ağladım ki yani gözlerim şişti neyse yarım saat geçti geçmedi geldi yanıma açmış kollarını sarıl diyor 😂😂 sarilmiyorum zorla tutup sariltiyor🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evde geçen akşam iftara az bir zaman kala baya kavga ettik baya o kadar ağladım ki yani gözlerim şişti neyse yarım saat geçti geçmedi geldi yanıma açmış kollarını sarıl diyor 😂😂 sarilmiyorum zorla tutup sariltiyor🤣🤣
Kaşık filan yok muydu vuraydin dalga mı geciyon diye 😂😂Yaa eşimin yanında iken oda bana yapardı gebelikten dolayı daha bir hassas oluyoruz zaten ben ağlardım o ağladığım şeye gülerdi daha çok ağlardım sonra sarılmaya çalışınca yumruk atardım. 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kaşık filan yok muydu vuraydin dalga mı geciyon diye 😂😂Yaa eşimin yanında iken oda bana yapardı gebelikten dolayı daha bir hassas oluyoruz zaten ben ağlardım o ağladığım şeye gülerdi daha çok ağlardım sonra sarılmaya çalışınca yumruk atardım. 😂😂
Hadi biz hamileyiz hormonlar bizi hassas dengesiz yapıyor bunlara ne oluyor neyin dengesizliği bu 😅😅🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.