Sorum var Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,583 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Özel olacak ama generatel bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz hanımlar benim son ayım ve karnımın büyüklüğün den hiç birşey göremiyorum tam temizleyemiyorum.ilk hamileliğim de bu kadar zorlanmamistim
Canım kuaföre gidip ağda yaptırabilirsin. Ben eşime yaptırmadım şahsen. Kendi kendine zor olur alt kısımlarda zorlanirsin.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Özel olacak ama generatel bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz hanımlar benim son ayım ve karnımın büyüklüğün den hiç birşey göremiyorum tam temizleyemiyorum.ilk hamileliğim de bu kadar zorlanmamistim
Valla kuzum ben ilk gebeliğimde doğuma kadar kendim ağda ile ayna karşısında yaptım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi ağda bence ağdaya gidebilirsin ben düzenli olarak gidiyorum ama 2 ayda bir anca çıkarsa daha geçen gittim rahattım yada vücut alışık olduğu içinde pek acımadı cilet yada tüy dökücü kremler hemen geri çıkıyor doğumdan sonra normal olursa doğumun çok fazla rahatsız eder seni sanıyorum ki yaz bebeği seninde bebeğin pişik olursun bence ağdaya git derim yapabilirsen kendin yap eğer düzenli olarak yapıyorsan ama hiç yapmadiysan deneme kendi başına çok hassas bir yer orası hamilelikte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar