Sorum var Genel temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan Genel temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,729 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genel temizlik
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
🤣🤣 Canım biz herzamn bize göre haklıyız 😂😂

Sanırım Ayşe'nin açığı posttan bahsediyor sun dimi 🤣 ben o gün size çok gülmüştüm 😂😂😂
Sizler benim duygularıma tecruman olmuştunuz😂😂
Aa demek okudun 😂😂 biz okumakla kalmadık valla en son ben doğuracaktım domates gibi olmuştum evde 😂😂 ayiptri söylemesi gülmekten lavabonun kapısında duruyorduk hepimiz 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

+1 kuzum bende de var bir tane 🤦 adam gezip tozuyo sonra gelip surat asıyor üstünede trip atıyor bana 🤷
Carp ağzına bir tane 😂😂

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Özel olacak ama generatel bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz hanımlar benim son ayım ve karnımın büyüklüğün den hiç birşey göremiyorum tam temizleyemiyorum.ilk hamileliğim de bu kadar zorlanmamistim
Canım aynayla mecbur neredeyse 1 saatimi alıyor ama son haftalar benim aynasız olmuyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aa demek okudun 😂😂 biz okumakla kalmadık valla en son ben doğuracaktım domates gibi olmuştum evde 😂😂 ayiptri söylemesi gülmekten lavabonun kapısında duruyorduk hepimiz 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Carp ağzına bir tane 😂😂
😂😂😂 Evet canım okudum hatta 😂 hasta halimle beni baya güldürmüştünuz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
+1 kuzum bende de var bir tane 🤦 adam gezip tozuyo sonra gelip surat asıyor üstünede trip atıyor bana 🤷
Heh aynı benimki trip konusunda kadınların adı çıkmış. Resmen adam hangi ara tartıştı hangi ara üste çıktı ve hangi ara trip atmaya başladı anlayamıyorum. Bi bakıyorum güzelce sohbet ediyoruz bi bakıyorum tartışmışız bana küsmüş 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.