Sorum var Genelikte yüz felci olan oldu mu

• Konbuyu başlatan Sünsal06
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sünsal06 tarafından oluşturulan Genelikte yüz felci olan oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 185 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genelikte yüz felci olan oldu mu
Konbuyu başlatan Sünsal06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
S

Sünsal06

Guest
Merhaba arkadaşlar maalesef bir imtihandan geçiyorum yüzümün sağ tarafından yüz felci geçiriyorum bugün 6. Gün birden fazla uzmana gittim kadın dogumcular kortizonlu ilaç kullanmamış tavsiye etmiyor , KBB uzmanları ise tamamen bana bıraktı zararları var istersen kullan diyor ne yapacağımı şaştım artık ben

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba arkadaşlar maalesef bir imtihandan geçiyorum yüzümün sağ tarafından yüz felci geçiriyorum bugün 6. Gün birden fazla uzmana gittim kadın dogumcular kortizonlu ilaç kullanmamış tavsiye etmiyor , KBB uzmanları ise tamamen bana bıraktı zararları var istersen kullan diyor ne yapacağımı şaştım artık ben
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun bir an önce eski sağlığına kavuşursun inşallah hemşire bir arkadaşımız var onu etiketleyeyim girince sana yardımcı olsun @Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
K
Kullanırsan bebeğine zararlı ama yarık dudak yada yarık damak olma olasığu yüksek böbreklerin zarar görme olasılığı yüksek bunları göze alaraj kullan yada başka doktorlara dahs görüş. Allahım tez zamanda şifa versin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar