Genital bölge temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Genital bölge temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,486 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge temizlik
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezaryenden sonra genital bölge tüylerini nasıl temizlediniz ağda yaptıran var mı sezaryen sonrası ve ne kadar sonra yaptirabildiniz.Ben normalde hep ağda yapyorum ama şuan o kesi bölgesine nasıl olcak acaba diye düşündüm
40tan sonra toparlamış olursun yaptırabilirsin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben epilasyon cihazı ile almıştım evde canim
Bacım nasıl dayandın epilasyon aletiyle koluma bile vuramıyorum çok acıyor en iyisi lazer epilasyona gitmekte buldum çareyi o daha az acıtıyor🤭🤭🤭

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
40tan sonra toparlamış olursun yaptırabilirsin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacım nasıl dayandın epilasyon aletiyle koluma bile vuramıyorum çok acıyor en iyisi lazer epilasyona gitmekte buldum çareyi o daha az acıtıyor🤭🤭🤭
Hayatım zaten uyuşuk 🤣dikiş olan yer ler epilasyon a da gittim gebelikte hormonlardan tekrar çıktı bide bikini bölgesinde de aci oluyor olmuyor sanma öpüyorum seni

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım zaten uyuşuk 🤣dikiş olan yer ler epilasyon a da gittim gebelikte hormonlardan tekrar çıktı bide bikini bölgesinde de aci oluyor olmuyor sanma öpüyorum seni
Benimde öyle ya bekarken gitmiştim tertemizdim hamile kalınca hormonlardan tüylenme oldu baştan başladım doğumdan sonra 🤦‍♀️ benim acımıyor valla gıdıklanıyorum sadece 😅😅😅😅

Kizlar sezaryenden sonra genital bölge tüylerini nasıl temizlediniz ağda yaptıran var mı sezaryen sonrası ve ne kadar sonra yaptirabildiniz.Ben normalde hep ağda yapyorum ama şuan o kesi bölgesine nasıl olcak acaba diye düşündüm
Canım kırkım çıktıktan 1 ay sonra gittim canım doğumdan önce agdaya gitmiştim öyle hemende çıkmadı o yüzden o zaman gittim bi sıkıntı da olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar