Genital bölge temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Genital bölge temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,509 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge temizlik
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezaryenden sonra genital bölge tüylerini nasıl temizlediniz ağda yaptıran var mı sezaryen sonrası ve ne kadar sonra yaptirabildiniz.Ben normalde hep ağda yapyorum ama şuan o kesi bölgesine nasıl olcak acaba diye düşündüm
2 ay falan idare edin tüy dökücü kremlerle falan.. Ağda çektirceği için zarar verebilir allah korusun.. 🙏

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım ya
Beni mahvettiler o dikişli halimle kalktı. Oturdum dikişler im şişmiş resmen tümsek gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de 2. Çok zor geçti agrısı uzun sürdü atlatmak ilkinde 3. Gün ayaklandım bunda 10 gün yataktan çıkamadım öldüm öldüm dirildim agrıdan ama çok şükür geçti gitti 🥰
Kuzum artık dikişli yerim şişmiş

Bende de 2. Çok zor geçti agrısı uzun sürdü atlatmak ilkinde 3. Gün ayaklandım bunda 10 gün yataktan çıkamadım öldüm öldüm dirildim agrıdan ama çok şükür geçti gitti 🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Beni mahvettiler o dikişli halimle kalktı. Oturdum dikişler im şişmiş resmen tümsek gibi

Ayy cok gecmıs olsun Sibel 😟😟

Tüm sayfalar yüklendi.