Genital bölge

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 106 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Genital bölge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,133 kez görüntülenmiş, 106 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben esmerim bende daha çok var bide hormonlar dahada kıl yapıyor
Doğumdan sonra geçicek dostum ödemlerde gidicek inşallah aldığım 14 kiloyuda vericem çok üzülüyorum kilo aldım bakım desen sıfır kızımda 20 kilo vermiştim 10 kilosunu gebelikte almıştım bundada verebilirmiyim acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En saçma bahane benimkinde o zaman. Benim kanamam falan yoktu doktor yapabilirsiniz dedi ama benimkinin kafa gidik yanaşmıyor
Korkuyorlar canım 🤣🤣

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra geçicek dostum ödemlerde gidicek inşallah aldığım 14 kiloyuda vericem çok üzülüyorum kilo aldım bakım desen sıfır kızımda 20 kilo vermiştim 10 kilosunu gebelikte almıştım bundada verebilirmiyim acaba
Verirsin %20si ödem zaten

En saçma bahane benimkinde o zaman. Benim kanamam falan yoktu doktor yapabilirsiniz dedi ama benimkinin kafa gidik yanaşmıyor
Kanamadan sonra bana yasak geldi geçen 3 tarama yatırken doktora sordum kanaman olmadıgı sürece sıkıntı yok dedi

Korkuyorlar canım 🤣🤣
😁😁😁

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Ya ya bizde göbekleri kapistiriyoruz benim ki 7 aylık 😂😂 benden önce doğuracak bu gidişle resmen benden fazla aseriyor adam 🤦🏻‍♀️
Ahada tek deilmisim valla benim adamda ayni benden cok yiyo benden cok sey istiyor cani benden daha nazli utanmasa bebegi ben tasiyom dicek 🤷 ilk gebeligimde benle beraber 15 kilo almisti bakalim bu da kac kilo alicak suan ben 5 kilo aldim o 7 kilo almis 🤣🤣 27 haftalık daha 🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Korkuyorlar canım 🤣🤣
Başka şeyden korkmaz minicik çocuktan korkuyor görür tutar diye 🤦🏻‍♀️😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahada tek deilmisim valla benim adamda ayni benden cok yiyo benden cok sey istiyor cani benden daha nazli utanmasa bebegi ben tasiyom dicek 🤷 ilk gebeligimde benle beraber 15 kilo almisti bakalim bu da kac kilo alicak suan ben 5 kilo aldim o 7 kilo almis 🤣🤣 27 haftalık daha 🤗
😂😂😂 İşin tersi kuzum ben 5 kilo aldım o 4 kilo verdi yiyor almıyor ama hala göbek benden büyük gibi anlamadım 😂😂

Başka şeyden korkmaz minicik çocuktan korkuyor görür tutar diye 🤦🏻‍♀️😂😂😂
Çocuk nasıl tutacak ben şuan onu düşünüyorum 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Verirsin %20si ödem zaten

Kanamadan sonra bana yasak geldi geçen 3 tarama yatırken doktora sordum kanaman olmadıgı sürece sıkıntı yok dedi

😁😁😁
Aynen banada doktorum öyle demişti kuzum kanama olmadığı sürece kontrolün sende olması kaydıyla ve dikkatli bi şekilde yapabilirsiniz dediydi ama benim kocada iş yok 😁😁

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂😂😂 İşin tersi kuzum ben 5 kilo aldım o 4 kilo verdi yiyor almıyor ama hala göbek benden büyük gibi anlamadım 😂😂

Çocuk nasıl tutacak ben şuan onu düşünüyorum 😂😂
Ben 3 aydır düşünüyorum ama hâlâ bulamadım cevabını en son dedim işte kollarını açtı seninkinin gelmesini bekliyor sakın bişey yapma diye. Adamın gözü korktu heralde bende onaylayınca 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂😂😂 Allah'ım Merve ya yazık günah yaa

Yaa güzelim işte
Gebeliklerde hiçbir erkek benimki kadar garip davranmamıştır bundan eminim hadi 3 ay geçti 6 ayım kaldı ama doğumda napacam ben onu düşünüyorum. Bende bende diyip doğumhane ye koşar heralde 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar