Genital kaşintısi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehtapdenizhakkı tarafından oluşturulan Genital kaşintısi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,328 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital kaşintısi
Konbuyu başlatan Mehtapdenizhakkı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Mehtapdenizhakkı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+6 yim feci bi şekilde genital kaşintim var ne yaptimsa gecmedi normal bisey mi hayatimda ilkez boyle bisey yasiyorum..Birazdan doktora gidecegim inş bebek ile alakali degildir l.

Mehtapdenizhakkı

Kayıtlı Üye
rank

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 12+6 yim feci bi şekilde genital kaşintim var ne yaptimsa gecmedi normal bisey mi hayatimda ilkez boyle bisey yasiyorum..Birazdan doktora gidecegim inş bebek ile alakali degildir l.
1 hafta önce ben öyleydim yırtacak kadar sert kaşınıyordu gece uykularım bölünüyordu eşinle ilişki esnasında dikkat et canım ben doktora gittim doktor alttan test aldı mantar diyemi diye 3 güne çıktı sonucu Allaha şükür temizdi sorun yoktu

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Mantar oluşmuş hamilelikten oluyor dedi dr fitil ve krem vericek büyük ihtimalle onlari kullan ama bol bol su içersen rahatlayacaksin🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar