Sorum var Gerçektende bıktım yemin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Gerçektende bıktım yemin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçektende bıktım yemin
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Nasıl bir kaynana kızlarına kalk yap diyecegine sana diyor dusuncesiz evinizi ayırma imkanınız varmı kuzum
Yok cnm ama galiba gelecek yıl ev yapacaklar o gün konustular
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl bir kaynana kızlarına kalk yap diyecegine sana diyor dusuncesiz evinizi ayırma imkanınız varmı kuzum
Kızlarına diyor geliyorsunuz buraya ne dinleniyorsunuz ne uzaniyorsunuz çocuklar sizi mahfeti size uzuluyom faln niye bir kere bana demedin oğlum hiç durmuyor gel biraz dinlen falan

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya kizlar iki evli görümcem bizde birinin 4 çocuğu diğerinde 3 çocuğu var benim oğlumda durmadı görümcem pasta yapacaktı bende un almaya gitim oğlum biraz yağ döktü bı ton bişey söyledi oğlum gorumcemi yanindaydi bende un almaya gitmiştim yine suçuna koydu e kızın baksaydi kızın yanındaydı neymiş yavaş hareket ediyorum neymiş oğlumla ilgilenmiyom kızlarına hizmet etmiyormusumm heryeri dagatiyor neymiş evi güzelce süpürge etmiyormusum faln oğluna bakamiyon kizlarima nasıl hizmet ediyim kaynna zaten zaten 40 haftaligim şuan yuruyemiyom herşeyi yapiyom bulaşığı yemeği temizli süpürgeyi herşeyi yapiyom zaten zar zor ayağa kalkiyom yinede memnun değil demiyor doğumu yakın falan kızları hizmet yapsın faln
Ah canım ah bitse şu dertler keşke 🤷 inan dünya çapında bir tek Türkiye de gelin kaynana ve eş sorunları var başka hiçbir ülkede de yok bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır, nedeni ise aileleri ilişkimize maydanoz gibi karıştırma mız başka da sebebi yok çözümü de yok uzaklaşır san belki ama aynı yerde aynı havayı soluyorsan çok zor , rabbim yardımcın olsun soyları kurumadı şu kötü insanların, herkeste aynı dert inan çözümu ya sen yada eşin bulacak yoksa başka bişey yapamaz siniz kimsenin elinde bişey gelmez onlarda istediklerini yapmaya devam ederler

Ah canım ah bitse şu dertler keşke 🤷 inan dünya çapında bir tek Türkiye de gelin kaynana ve eş sorunları var başka hiçbir ülkede de yok bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır, nedeni ise aileleri ilişkimize maydanoz gibi karıştırma mız başka da sebebi yok çözümü de yok uzaklaşır san belki ama aynı yerde aynı havayı soluyorsan çok zor , rabbim yardımcın olsun soyları kurumadı şu kötü insanların, herkeste aynı dert inan çözümu ya sen yada eşin bulacak yoksa başka bişey yapamaz siniz kimsenin elinde bişey gelmez onlarda istediklerini yapmaya devam ederler
Bizde katlanıyoz.geelcek ay ev yapacaklar dedi artık önümüzdeki yıla bakacaz inşallah yaparlar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle bırak gelin almayı 18 yaşından büyük çocuklarını bile yanlarında tutmuyorlar.Çok zengin olsalar bile kendi paralarını kazanmalarını bağımsız olmalarını istiyorlar.Çoğu üniversite okurken ya çalışıyor ya burs alıyor.Kendi hayatları olunca da ev işini çocuk bakmayı da ortak görüyorlar kadınları hizmetçi değil eş olarak görüyorlar hepsi olmasa da çoğunluğu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bizde katlanıyoz.geelcek ay ev yapacaklar dedi artık önümüzdeki yıla bakacaz inşallah yaparlar
Hadi inşallah canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle bırak gelin almayı 18 yaşından büyük çocuklarını bile yanlarında tutmuyorlar.Çok zengin olsalar bile kendi paralarını kazanmalarını bağımsız olmalarını istiyorlar.Çoğu üniversite okurken ya çalışıyor ya burs alıyor.Kendi hayatları olunca da ev işini çocuk bakmayı da ortak görüyorlar kadınları hizmetçi değil eş olarak görüyorlar hepsi olmasa da çoğunluğu
Aynn öyle canım ama bizim burda yok ben doğurdum ben büyüttüm benim oğlum o benden başkasını sevemez benden başkasına gidemez başka bir yerde kalamaz evi benimle olacak eşi ev içine gelecek ula gelecekte ne olacak rahat verecen mi öyleyse evlendirme oğlunu al senin olsun tepe tepe kullan hayrını gör yani

Tüm sayfalar yüklendi.