Sorum var Gerçektende bıktım yemin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Gerçektende bıktım yemin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçektende bıktım yemin
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inşallah canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn öyle canım ama bizim burda yok ben doğurdum ben büyüttüm benim oğlum o benden başkasını sevemez benden başkasına gidemez başka bir yerde kalamaz evi benimle olacak eşi ev içine gelecek ula gelecekte ne olacak rahat verecen mi öyleyse evlendirme oğlunu al senin olsun tepe tepe kullan hayrını gör yani
Kadın gelecek ama bizim ekmeğimizi yediiğinden tapusu da bizim olacak kendi kızımız yatacak ama o çalışacak sanki gökten düştü ya onun ailesi yok.Boşanırsa çocukları alamaz, ismini koyamaz, ev işi duruken gidip dışarda çalışamaz illaki 16-18 yaşında alınacak ki gözü açılmasın okumasın bir yere gidemesin mecbur kalsın.Ben çok ucuz kurtuldum inan bu eşimden önce biri vardı ben Aydın’da üniversite okuyordum 20 yaşında falanım tutturdu evlenelim diye yok çalışamazsın yok annemin evinin altında yaşayacağız yok yaşım geçiyor hemen çocuk isterim alt tarafı 3 yaş büyüktü benden ama çocukluk ya işte ikna ederim tersine sandım.Hiç sevmiyordum onu tipi de çok kötüydü yüzüne bakamıyordum bildiğin bazen gelirdi ziyarete keldi şişmandı ayrı şehirlerde olduğumuzdan mesaj yazarken seviyorum gibi geliyordu.Herkesin sevgilisi varken benim yok diye kendi güvensizliğimden utangaçlığımdan geleceğimi yakıyordum az daha.Babam üniversite bitmeden evlenemezsin dedi o da beklemedi kaçalım dedi kaçmam dedim.Önce yılbaşı hediyesinin kargosu gitti ertesi gün engelledi beni.Şimdi tanışsam selam vermeyeceğim adamla az daha salak gibi evleniyordum 🤦🏻‍♀️ Rabbime şükürler olsun belki ben de şu an çok kötü durumdaydım kendi kendimi hapsettirmiştim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok cnm ama galiba gelecek yıl ev yapacaklar o gün konustular

Kızlarına diyor geliyorsunuz buraya ne dinleniyorsunuz ne uzaniyorsunuz çocuklar sizi mahfeti size uzuluyom faln niye bir kere bana demedin oğlum hiç durmuyor gel biraz dinlen falan
Ayyy Allah'ım dusncesiz kadin ya inşallah ev yapılır gidersiniz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
1-2 sene sonra bu yaptıklarına o kadar pişman olacaksın ki keşke diyip kendini suçlayacaksın. Bırak herkes kendi işini kendi görsün, kırılan kırılsın, sinirlenen sinirlensin. Sen yapsanda yaranmazsın yapmasanda

1-2 sene sonra bu yaptıklarına o kadar pişman olacaksın ki keşke diyip kendini suçlayacaksın. Bırak herkes kendi işini kendi görsün, kırılan kırılsın, sinirlenen sinirlensin. Sen yapsanda yaranmazsın yapmasanda
Aynen cnm sabahtan akşama iş yapsan bişey demez bir kere iş yapmasan zaten hiç bişey yapmiyon böyle şöyle sizde bir evin geliniydiniz az çok biliyorlar niye şimdi kaynana olup gelinlerine böyle yapıyorlar ben kaynana ollsam asla geline laf etmem bazen insanın elinden geliyor iş bazende gelmiyor sihirli değiliz bizde insanız yoruluyoz

Ayyy Allah'ım dusncesiz kadin ya inşallah ev yapılır gidersiniz
Diyor yapsakta oturduğumuz ev senin olsun bende dedim ne yapıyım eski evi herşeyi eski eltilerim oh mis güzel yeni eve girecek bense eskilerde kalacam k bakma kaynana dedim ilk benim evim olacak ben burda kalmam görümcem diyor büyük oğul kalır bende dedim ne alaka zaten ilk büyük oğlana ev yapılır gorumcemde dedi aralarında bişey yapsınlar kimin ismi çıkarsa o bu evde kalsın dedi ablamlar gibi dedi bende dedim sizin ablamizin evi 4 daire yeni yapıldı onlar yapabilirler ama bu ev eski kimse kabul etmez ben kalmiyacam dedim ne yapıyım eski evi zaten altınları da sattılar ee ne veriyorsunuz bana

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Biaralar bende o

Y

Bizamanalr bende öyleydim yapmadığım zaman benden kötüsü yoktu gerçi yapincada iyi demediler hatta doğum yaptım eve geldim akşam ertesi sabah kayinbabam misafir var kalk çay demle demişti bende demlemistim😂şimdi düşünüyorum da ne salakmisim ama şimdide diyorum keşke bitek onlar kötü olsaydı da eşim ilgili biri olsaydı şimdi yüzlerini bile nadiren görüyorum aynı koydeyiz ama evlerimiz uzak yine ayırmazdi eşim ama el bazen ise yariyo göt kadar yere gelinmi getirilir diye çok söylediler eşime oda ev yapmak zorunda kaldı göt kadar dediğim aynı odada kaynanamla kayinbabanla beraber yatacak durumda göt kadar bu şekilde 3 sene yaşamışım
Aynı odada nasıl oldu kız 🤩🤩aranızda demekki mesafe kalmamış içiçe dedik de o kadar da içiçe değil ya🥴😏

Kesinlikle katılıyorum 👏 sen susuyorsun anladığımız kadarıyla ama inan degmiyo kimse senden bebeğinden önemli deil onlar hizmet olarak görüyor bazen gelinleri

Aynı odada nasıl oldu kız 🤩🤩aranızda demekki mesafe kalmamış içiçe dedik de o kadar da içiçe değil ya🥴😏

Kesinlikle katılıyorum 👏 sen susuyorsun anladığımız kadarıyla ama inan degmiyo kimse senden bebeğinden önemli deil onlar hizmet olarak görüyor bazen gelinleri
Yok cnm susmuyom artık suskunluk bitit

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm sabahtan akşama iş yapsan bişey demez bir kere iş yapmasan zaten hiç bişey yapmiyon böyle şöyle sizde bir evin geliniydiniz az çok biliyorlar niye şimdi kaynana olup gelinlerine böyle yapıyorlar ben kaynana ollsam asla geline laf etmem bazen insanın elinden geliyor iş bazende gelmiyor sihirli değiliz bizde insanız yoruluyoz

Diyor yapsakta oturduğumuz ev senin olsun bende dedim ne yapıyım eski evi herşeyi eski eltilerim oh mis güzel yeni eve girecek bense eskilerde kalacam k bakma kaynana dedim ilk benim evim olacak ben burda kalmam görümcem diyor büyük oğul kalır bende dedim ne alaka zaten ilk büyük oğlana ev yapılır gorumcemde dedi aralarında bişey yapsınlar kimin ismi çıkarsa o bu evde kalsın dedi ablamlar gibi dedi bende dedim sizin ablamizin evi 4 daire yeni yapıldı onlar yapabilirler ama bu ev eski kimse kabul etmez ben kalmiyacam dedim ne yapıyım eski evi zaten altınları da sattılar ee ne veriyorsunuz bana
Terbiyesiz ya ne saçma kuzum ya kıyamam sana eşin nediyor bu duruma peki

Terbiyesiz ya ne saçma kuzum ya kıyamam sana eşin nediyor bu duruma peki
Eşimde benim gibi ben burda kalmam diyor annesi öyle bahsetifala. Sandıklı oğlu kabul edecek baktım ona o da dedi ben kabul etmiyor yeni ev olacak dedi satmasanizda kalsın burda ama biz yeni ev yapacaz yeni eve girecek dedi annesi sustu bişey demedi bilmiyom artık babası ne diyecek istemiyom eski evi

Hadi inşallah canım 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj
🙏🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Eşimde benim gibi ben burda kalmam diyor annesi öyle bahsetifala. Sandıklı oğlu kabul edecek baktım ona o da dedi ben kabul etmiyor yeni ev olacak dedi satmasanizda kalsın burda ama biz yeni ev yapacaz yeni eve girecek dedi annesi sustu bişey demedi bilmiyom artık babası ne diyecek istemiyom eski evi

🙏🤲
Kuzum inşallah sizde kendinize ait eve geçersiniz hayirlısıyla inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.