Göbek deliği içeri çökmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senayekta tarafından oluşturulan Göbek deliği içeri çökmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,173 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek deliği içeri çökmesi
Konbuyu başlatan Senayekta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kullanıcımery

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbek deliğim içeri girmiş gibi boşluk oluşmuş resmen. Çukur gibi olmuş niye olmuş veya normal mi öyle olması. Dün eşim gördü diyo o niye öyle olmuş, bende korktum yani nolmuştur acaba diye 😔
Benim göbeğimde dışa döneceğine içe doğru döndü canım ben çıkacak diye bekliyordum ama çukur oldu😀

Toprak Su

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbek deliğim içeri girmiş gibi boşluk oluşmuş resmen. Çukur gibi olmuş niye olmuş veya normal mi öyle olması. Dün eşim gördü diyo o niye öyle olmuş, bende korktum yani nolmuştur acaba diye 😔
Canım benimde öyle ilk hamileligimdede öyle olmustu normal ama doktoruna söyle yinede için rahat eder

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
30 da felan dışa fırlayacak merak etmeyin benimde çukur Ken biranda dışa fırladı olur öyle seyler 😀

Neslihaççk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbek deliğim içeri girmiş gibi boşluk oluşmuş resmen. Çukur gibi olmuş niye olmuş veya normal mi öyle olması. Dün eşim gördü diyo o niye öyle olmuş, bende korktum yani nolmuştur acaba d
Valla bende hiç dışarı çıkmadı 3.hamileligim yine aynı 34 hafta bitecek normal cukur illa disari cikacak diye bisey yok bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar