Sorum var Göbek deliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianniş_ tarafından oluşturulan Göbek deliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 483 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek deliği
Konbuyu başlatan Yenianniş_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra&duruuu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Göbek deliği daha tam kapanmamis kuzum Göbek kordonu düştükten sonra sızıntı şeklinde kanamalar oluyor kuzum çoğunlukla kendiliğinden geçiyor ama bazen bu kanamalar daha inatçı oluyir ve doktora gidilmesi gerekir benim oğlumun da öyle idi gitmiştim doktor kibrit çöpü gibi bir çubuk deliğin içine bir kaç kez oynattı siyah leke oldu zaten iki üç güne geçti yakıyorlatmis yani
katliyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gene ben ve sorularım hakkınızı helal edin, oğlumun göbek kordonu 2 3 gün önce düştü şimdi altını temizlerken göbeğinden çok hafif hafif kan geldiğini gördüm normal mi
Aşırı bir kanama yoksa endişe etme canım iyileşme sürecindedir. Önce kabuk bağlar ona müdahale etme kendiliğinden düşsün iyileşmiş olacak

Z

Zehra&duruuu

Guest
Kızlar gene ben ve sorularım hakkınızı helal edin, oğlumun göbek kordonu 2 3 gün önce düştü şimdi altını temizlerken göbeğinden çok hafif hafif kan geldiğini gördüm normal mi
Bende aynı durumu yaşadım kızımda, yakıldı göbeği bir damar dışarıda kalmış kurumamış ondan kan akışı oluyorfu damla damla ama fazlaydı bizimki. Doktor bizden fotoğraf istemişti hiç çektiniz mi bulaşan kanı vs diye ben çekmiştim hepsini aklonda olsun atletine fln kan değiyorsa leke oluyorsa çrk ona göre sadece k vitamini de yapabiliyorlar ya da yakılıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.