Sorum var Göbek kaşıntı catlak oluşumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Göbek kaşıntı catlak oluşumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek kaşıntı catlak oluşumu
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülhanım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik kimler ne kullaniyor göbeği için malum kaşinti oluyo arada herkeste olmayabilir bende olmustu doğal diye hindistan cevizi yağı kullanıyorum şu aralar iyi geliyor lierac onerdi doktor ama cok pahali diye almadim çatlağım yok çok şükür bu arada 27 haftalik😊siz ne kullanıyorsunuz paylasalim kızlar 😊
Sadece 1 kere bebek yağı kullandım onuda annem demeden önceydi catlagim var di ama azcikti çok fazla deyil di ama sezeryandan sonra karnımın şişliğide düzeldi baya bi çatlakların hala var ama bebek yağını yine kullanıcam hamilelimde benimde çatlakların oluşurken karnım kaşınmisti

G

Gülhanım

Guest
Hamilelik kimler ne kullaniyor göbeği için malum kaşinti oluyo arada herkeste olmayabilir bende olmustu doğal diye hindistan cevizi yağı kullanıyorum şu aralar iyi geliyor lierac onerdi doktor ama cok pahali diye almadim çatlağım yok çok şükür bu arada 27 haftalik😊siz ne kullanıyorsunuz paylasalim kızlar 😊
3.aya girildigin de kullanılması lazım gerek lierac olur bebek yağı vazelin hangisi bütçene uygunsa ama mümkün olunca kullan özellikle duş sonrası sür vücudunun kuruyup kasinmasina fırsat verme ben sürekli bebe yağı vazelin sürdüm lierac almıştım ama onu fazla kullanmadım hiç catlagim olmadı doktor senin iç karnin geniş demişti karnım aşırı büyümedi yani ama en aza indirmek için çatlağı kullanmak gerk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar