Gogsum çok kötü kizlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Gogsum çok kötü kizlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,210 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gogsum çok kötü kizlar 😔
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün gece sağ gogsum çok acımaya başladı 50 günlük bebeğim var sütüm fazla geliyor bazen çok artıyor elle sagiyorum doktor demişti ama bu derece hiç kötü olmamidtim aşırı sert sagdim duşta yarım saat sıcak suyla masaj yapıp bidaha sagdim çıkınca emzirdim yumuşadı biraz ama hala çok acıyor hiç böyle olmamıştı ne yapmamı
önerirsiniz ateşim de çıktı

yumuşadı biraz ama acısı aynı
İlk çocuğumda bende öyle olmuştum anneannem küçük kapa ılık su koydurdu ince taraklardan aldı göğsümü taradı bana saçma gelmişti ama inanılmaz rahatlattı dene istersen

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün gece sağ gogsum çok acımaya başladı 50 günlük bebeğim var sütüm fazla geliyor bazen çok artıyor elle sagiyorum doktor demişti ama bu derece hiç kötü olmamidtim aşırı sert sagdim duşta yarım saat sıcak suyla masaj yapıp bidaha sagdim çıkınca emzirdim yumuşadı biraz ama hala çok acıyor hiç böyle olmamıştı ne yapmamı
önerirsiniz ateşim de çıktı

yumuşadı biraz ama acısı aynı
Ah be süt kırılması diyorlar ona o çok fena bişey ya 🤦🤦 Allah'ım yardımcın olsun inşallah ama bir acile gidip baktır sen yani evde bişey yapılıyor mu bilmiyorum ama doktora gitmen daha doğru 😕😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar