Gogus ucu yarasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Gogus ucu yarasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,235 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gogus ucu yarasi
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor

Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor
Kuzum kendi sütünü sur birde lansinoh kullan inşallah iyi gelecektir çok geçmiş olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kremlerin bitkisel yöntemler bende etkili olmadı sadece gümüş kapak kalıcı olarak geçirmişti canım e bebek te ya da internet sitelerinde bulabilirsin geçmiş olsun

Dm.dzyl

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk kızımda lansinoh almıştım iyi gelmişti ama has zeytinyağında duydum çok iyi geliyormuş

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk kızımda lansinoh almıştım iyi gelmişti ama has zeytinyağında duydum çok iyi geliyormuş
Zeytin yaginimi suruyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanlış emzirmeden kaynaklı yara olabilir bitanem. Gümüş kapak ve lansinoh krem öneririm
Kuzum bende krem kullanmıştım öyle geçmişti
Kremlerin bitkisel yöntemler bende etkili olmadı sadece gümüş kapak kalıcı olarak geçirmişti canım e bebek te ya da internet sitelerinde bulabilirsin geçmiş olsun
Kuzum kendi sütünü sur birde lansinoh kullan inşallah iyi gelecektir çok geçmiş olsun
Hepinize cok tesekkur ederim dediklerinizi deniycem ☺️ insallah iyi gelir

Son düzenleme:

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
E bebekten gümüş kalkan al çok işe yarıyor ve hiç yara olmuyor. Hala kullanıyorum çok memnunum

G

Gzm

Guest
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi
Kendin ayvanin çekirdeğinden jel yap canım
5 6 tane ayva çekirdeğini çay bardağına koy üstüne gecicek kadar su koy üç saat falan bekle jellesiyor onu sür göğüs ucuna emzirmedende bir sildir ıslak bir havlu ile yikamana falan gerek yok bebegede hiçbir zararı yok bana çok iyi gelmişti umarım sana da iyi gelir bir ay sonra benimde doğumum var aynısını yapcagim ikincidede 💐

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben sadece kendi sütümü sağip sürdüm 1 haftada geçti sonra hiç olmadi en önemlisi doğru emzirme göğüs ucunun yani kahverengi kısmın komple bebeğin ağzına girdiğinden emin ol ucunu emmesine izin vermr..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar