Gogus ucu yarasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Gogus ucu yarasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gogus ucu yarasi
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

EbruYusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor
canım sana en doğalından bir tarif vereyim bunu mutlaka dene.Cezveye biraz zeytinyağı koy ve zeytinyağı sıcak olmasın.Ilık olsun ve al onu göğüs ucuna sür.Göğsündeki zeytinyağı kuruyunca biraz al daha sür ve üzerini pamukla kapat.İnan etkisini çok çabuk göreceksin .Benim yara oluştu 18 gün boyunca hiçbir krem geçirmedi.Bi arakadaşım da aynı sıkıntıyı yaşadı zeytinyağı kullandı ve geçti

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
bende 20 gunluk anneyim oyle kotu yara olduki acisindan agloyrdum kan geliyrdu emziremiyrdum goguslerini dinlendir ilk tavsiyem bu pompa varsa sag kasikla icir wee baby nin gogus koruyucu silikon meme ucu var onla emzirdim bide gece uatmadan cocugu iyice doyurdim sicak suyla yikadim uclarini madecassol krem surdum 3 5 saat uyanmadi cocuk oyle uyidim uyanirsa yika silikon meme ucinu koy emzir sonra birdaha sur bide gogus pedi kulln camasirina deymesin uclar
Artik biz 2 aylik olduk yara falan kalmadi oglum surekli emdigi icin goguslerim sisip agrimiyor artik allah bagislasin bebegini ilk zamanlar evet cok zor

Tüm sayfalar yüklendi.