Gogus ucu yarasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Gogus ucu yarasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gogus ucu yarasi
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor
Lansinoh krem kullanabilirsin canım emzirdipin zaman silmene gerek yok içerisinde kuyruk yağı var zaten

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben
Kizlar bebegim 20 gunluk oldu ilk bi hafta goguslerim yara olmustu iyilesmisti simdi tekrar yara oldu bunu kalici olarak gecirebiliyormuyuz sizler yara oldugunda ne yaptiniz bi tek. Krem kullaniyorum onunda pek faydasi olmuyor
Canım ben yeşil sabunla yıkıyorum emmeden önce zeytinyağı sürüyorum birde krem almıştım garmastan pomat diye bir krem sürüyorum emmeden öncede yıkıyorum ilacı

Kendi sütünü sür bebeğini bol bol emzir ve lanolin krem kullan geçecektir inşallah

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Canım ben lanolin Krem kullanmıştım iyi geliyordu. Bir de emzirdikce, süt bollaştıkça kendi sütünle de geçecektir inşallah. Emzirme tekniğininde çok etkisi var sadece uç kısmı verme bebeğinin ağzına, kahverengi noktalı kısmı komple alacak şekilde emzirmeye çalış. Kremi de her emzirmeden sonra kullanmaya dikkat et ve göğüs pedi kullan geçecektir inşallah🙏

esma21

Kayıtlı Üye
rank
bende 20 gunluk anneyim oyle kotu yara olduki acisindan agloyrdum kan geliyrdu emziremiyrdum goguslerini dinlendir ilk tavsiyem bu pompa varsa sag kasikla icir wee baby nin gogus koruyucu silikon meme ucu var onla emzirdim bide gece uatmadan cocugu iyice doyurdim sicak suyla yikadim uclarini madecassol krem surdum 3 5 saat uyanmadi cocuk oyle uyidim uyanirsa yika silikon meme ucinu koy emzir sonra birdaha sur bide gogus pedi kulln camasirina deymesin uclar

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle gümüş kapak Doğum yapar yapmaz koydum 1 gram yaram olmadı kremler falan boş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar