Göktuğ bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Göktuğ bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 983 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göktuğ bebek
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sma hastası bebek goktugumuze gönlünüzden ne koparsa Allah kabuletsin şimdiden
Annesi hasta diye alin çöpe atın diye bırakıp gitmiş çok fazla zamanı kalmamış belki burası yeri değil ama watsapta her yerde paylaştım burası da aklıma geldi belki içinden az da olsa 5 telemize bile muhtaç olan bu yavruya belki destek etmek isteyen biri olur diye yazıyorum kusura bakmayın 😔 çok üzüldüm ve çok sinirliyim bu nasıl bir anne ya anne demeye bile bin sahit lazım 😔elimizden geldikçe şimdiden Allah kabul etsin
Şu yavrulara üzülüp o kadar ağlıyorum ki içim içimi yiyor, star tvde serap paközün programın da göreniniz vardır belki anası babası yardım parasıyla galeri açmışlar altların da lüx arabalar çocuk tedavi olamadan ölmüş. Kimi pislikler insanların duygularını sömürüyorlar. Allahım şifa versin hepsine 🤲

Şu yavrulara üzülüp o kadar ağlıyorum ki içim içimi yiyor, star tvde serap paközün programın da göreniniz vardır belki anası babası yardım parasıyla galeri açmışlar altların da lüx arabalar çocuk tedavi olamadan ölmüş. Kimi pislikler insanların duygularını sömürüyorlar. Allahım şifa versin hepsine 🤲
Parayı nasıl çektiler ki kuzum çünkü valilik onaylı oluyor kart kullanıma kapalı oluyor valilik dışında içinde nekadar birikim olduğunu bile aile mobil bankaciliktan bakamiyor her hafta içi 1 gün gidip valilikten nekadar birikmiş bilgi aliyorlar .bende bı bebeğimiz vardı arden Ömer baya bı yakından takip ettim canlı yayında felan mesela 100 TL atsam dekont atarmisin yüzdelik hesaplamak için valilik izin vermiyor bakmaya diyorlardı ne insanlar var ya canim bırak galeri evi sokakta yatarım ya eşyalara kadar satarım yazıklar olsun böyle anne babalara😔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum toparlanır kuzum biran önce 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ya nasil kiyiyolar bnim oglum 1 yasinda bazen sesimi yukselttigim zaman bile saatlerce vijdan azabi cekiyorum Allahindan bulsun nalet kadin rabbim sifa versin gunahsiz kuzuya
Bazen bende asele sesimi yükselttince ağlamaya başlıyor kız canm açıyor bu pislik nasıl bıraktp gitti ama rabbim versin onun cezasını minik bebegimizde inşallah biran önce düzelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum sana yavrum görür görmez mesaj attım Allah'ım inşallah tedavisini tamamlar 😓
İnşallah kzuum insalalh 😔

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Parayı nasıl çektiler ki kuzum çünkü valilik onaylı oluyor kart kullanıma kapalı oluyor valilik dışında içinde nekadar birikim olduğunu bile aile mobil bankaciliktan bakamiyor her hafta içi 1 gün gidip valilikten nekadar birikmiş bilgi aliyorlar .bende bı bebeğimiz vardı arden Ömer baya bı yakından takip ettim canlı yayında felan mesela 100 TL atsam dekont atarmisin yüzdelik hesaplamak için valilik izin vermiyor bakmaya diyorlardı ne insanlar var ya canim bırak galeri evi sokakta yatarım ya eşyalara kadar satarım yazıklar olsun böyle anne babalara😔
Valilik izinleri yokmuş sözde o zamanlar gerek duyulmamış falan filan, çok detaylı izlemedim programı ama anne tutuklandı bikaç gün önce

Valilik izinleri yokmuş sözde o zamanlar gerek duyulmamış falan filan, çok detaylı izlemedim programı ama anne tutuklandı bikaç gün önce
Evet canım burada gördükten sonra bende baktım tutukladılar bide çocuğun fişini çekip bile bile de öldürdüğü söyleniyor ya vallahi TV ye girip parçalamak istedim kadını yavrum ya nekadar da yakisikliymis ya kuzum küçücük bedeni ile hastalık yetmez gibi neler yaptılar kim bilir 😔

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım burada gördükten sonra bende baktım tutukladılar bide çocuğun fişini çekip bile bile de öldürdüğü söyleniyor ya vallahi TV ye girip parçalamak istedim kadını yavrum ya nekadar da yakisikliymis ya kuzum küçücük bedeni ile hastalık yetmez gibi neler yaptılar kim bilir 😔
Aynen öyle canım ne anneler var, oturdukları evi bile yakmışlar sözde amaçları ev yandı para da evle birlikte yandı diye yalan söyleyeceklermiş ama yırtamadılar. Allah ıslah etsin yavrum valla ne acılar çekti kim bilir😥

Aynen öyle canım ne anneler var, oturdukları evi bile yakmışlar sözde amaçları ev yandı para da evle birlikte yandı diye yalan söyleyeceklermiş ama yırtamadılar. Allah ıslah etsin yavrum valla ne acılar çekti kim bilir😥
Aynen öyle kuzum kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştü ilahi adalet inşallah bu dünyada parmaklıklar ardından öbür dünyada da cehennemden çıkamazlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar