Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam

• Konbuyu başlatan Dilay
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilay tarafından oluşturulan Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,049 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam
Konbuyu başlatan Dilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Genç anne
D

Dilay

Guest
Güzel anneler o kadar sıkıldım ki kaynanamdan hamileyim ben ya kızı yeni hamile kaldı benden sonra sürekli kızina aldığı şeyleri gösteriyor üzüyor beni ya insan torununu hiç mi düşünmez rezil kadın ya ona muhtaç olduğumdan değil hareketi kırıyor sürekli kızıyla ilgili şeyler anlatır alır bide utanmadan bana gösteriyor

Rengin sıla

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler o kadar sıkıldım ki kaynanamdan hamileyim ben ya kızı yeni hamile kaldı benden sonra sürekli kızina aldığı şeyleri gösteriyor üzüyor beni ya insan torununu hiç mi düşünmez rezil kadın ya ona muhtaç olduğumdan değil hareketi kırıyor sürekli kızıyla ilgili şeyler anlatır alır bide utanmadan bana gösteriyor
Boşver cnm hiç takma ölümlü dünya bırak saltanatını sürsün zannediyorlarki hep öyle kalacaklar yine bu iki ele düşecekler senin çocuğundan birşey esirgiyorsa rabbimde onu esirgiyecek

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ben kizima hamileyken görumcem de hamileydi onun ki erkekti buda gitnis yanlislikla pembe puset almisti benim kizimin olacağını biliyodu görumcemin oğlu olacağını öğrenince puseti değiştirdi 😔pislik yani demedi bari buna vereyim almisim nasilsa boyleler iste kizlarini çok seviyorsa onlarin yaninda kalsinlar madem sabah sabah tepem atti yine😩😩😩

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Boşver cnm hiç takma ölümlü dünya bırak saltanatını sürsün zannediyorlarki hep öyle kalacaklar yine bu iki ele düşecekler senin çocuğundan birşey esirgiyorsa rabbimde onu esirgiyecek
Doğru diyosun abla iki günlük dünya kimseyi üzmeye değmez boşver niye takıyosunki görmemezlikten geliceksin o senin insan yerine koymuyosa sende onu insan yerine koymuycaksin

Sen kafanı takma Rabbim ettiklerini görüyor merak etme yapılan haksızlık ayrımcılık çok kötü bişey zaten valla bende şu an hamileyim büyük görümcemde hamile aramızda 2 hafta var küçük görümcemde hamile onunla 2.5 ay var aramızda benim bebeğimin cinsiyeti belli olmadığı için pek bişey istemedim görümcelerim ki kız ama yine de bana bi kaç bişey alıcam gerisini doğumda alıcam dedi normalde bizde de biraz haksızlık vardı ama şu an yapmıyor çok şükür

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Üzülme canım ona muhtaç değilsin sonuçta . Sen bebeğine dilediğin herşeyi al boşver onu. Bende hamileyim kaynanam hiç umursamıyor hiç birşey almıyor birşey alacamda demiyor. Ama benim annem beşiğine kadar aldı herşeyin en güzelini yapıyor bebeğim için. Ablama da yapmıştı aynısını. Ama kaynanam hiç bana mısın demiyor sürekli küçük kaynımin eskilerinden bahsediyor onları sana verim giydir bebeğine diyor bende dedim yok istemiyorum ben bebeğime bir sürü şey aldım siparişlerim de yolda geliyor onların hepsini inadına getirdim ona gösterdim bana ne diyor biliyormusun bu kadar şeye ne gerek var niye hem aldın hem sipariş ettin diyor. Bende hiç umursamadım ne güzeller değilmi diyip geçtim ☺️. Allah'tan ayrı yaşıyoruz yoksa deli ederdi beni. Benim gebeliğim son bir aydır biraz sıkıntılı belim çok ağrıyor kaynanama söyledim diyor milletin gelinleri hamile kalınca öyle gidip geliyorki hiç anlamıyorsun ama sende belim ağrıyor şöyle böyle diyorsun dedi bana 😔 rabbim bizi merhametli insanlarla sınasın inşallah🙏 üzme tatlı canını ben hiç takmıyorum evet üzüyor ama hiçbir şey benden ve bebeğimden daha kıymetli değil 😍♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amann ne takıon sende al Bnde bnlrı aldım die göster
Bende aynısını yapiyom valla hiç takmıyorum 😂😂

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Üzme canını canm allaha bırak

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Sende aldıklarını göster canım kocam aldı diye onlara onların hareketi ile cevap ver ben öyle yapıyorum çokta memnunum

Valla benim 3cü görümcemin çocugu olmuyor 1 tane kızı var 10 yaşında. Kaynanasıyla kalıyor kaynıyla eltisiyle falan yaşıyor kocası rusyada.anlayacagınız yanı onun kocalık vazıfasını benim kocam yapiyor. Sanki çocugun babası benim kocam yanı dayisi. Offf kaynanam onu benden çok yamıyor ogluna

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar