Göz yakmayan bebe şampuanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Göz yakmayan bebe şampuanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Göz yakmayan bebe şampuanı
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ateşi var hırıltısi var burnu akıyor halsiz gece ayağının altına zeytinyağı sarımsak kürünü yaptım sürdüm inşallah iyi olur hastaneye göturmek istemiyorum canım ya hastane de acayip hastalık dolu
Kıyamam ya ateşi için çok az sirkeyle suyu karıştırıp ver Hümeyra tolere eder büyüdü artık. Hırıltı içinde pekmezle çok az karabiber karıştırıp verebilirsin faydası oluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam ya ateşi için çok az sirkeyle suyu karıştırıp ver Hümeyra tolere eder büyüdü artık. Hırıltı içinde pekmezle çok az karabiber karıştırıp verebilirsin faydası oluyor
Sağol canım benim ❤️
Senin kızın nasıl konuşması filan iyimi kuzum senin kiz Hümeyradan 1 ay büyüktü yanılmıyorsam

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar. İnşallah iyisinizdir hepiniz☺️🌺. Kızlar sormak istediğim şampuan konusunda kararsızım 2 çocuk büyüttüm ilkinde yakmayan şampuan 2.yı yakıyor anlamıyorum yine bebeğim olacak 3. Ona ne alayım bilemedim . Dalin da uni bbaby de yakıyor diyor çocuklar siz ne aldınız
Musteladan şaşmaaa

İyi akşamlar kızlar. İnşallah iyisinizdir hepiniz☺️🌺. Kızlar sormak istediğim şampuan konusunda kararsızım 2 çocuk büyüttüm ilkinde yakmayan şampuan 2.yı yakıyor anlamıyorum yine bebeğim olacak 3. Ona ne alayım bilemedim . Dalin da uni bbaby de yakıyor diyor çocuklar siz ne aldınız
Eyüp Sabri Tuncer in bebek şampuanını kullanıyorum ben memnunum tavsiye ederim pompalı şişede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar