Grip arkadaşlar bi bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan Grip arkadaşlar bi bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,349 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip arkadaşlar bi bakar mısınız
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mahliye
T

tugce celik

Guest
Arkadaşlar kızım 5 yaşında düb aferin şurup verdim ama sanırsam bi işe yaramadı grip oldu bana da seper diye korkuyorum korkum da hapşırurken kendimi bol bırakamıyorum çok kasıyorum 16 +5 haftalığız 😔 kızım için ne ilaç yada evde bişe yapayım ki 😭
Nane limon cok iyi geliyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sutdeki kalsiyum ve pekmezdeki demirin birlikte alinmasi dogru degildir Kalsiyum demir emilimini azaltir o yuzden demir ilaclarini ictikten sonra en az 2 saat kalsiyum iceren gida almayin yazar recetelerde Pekmez ve c vitamini iceren bir meyveyi yemesi daha dogru olur
Pekmez yemeyen bebeklere fln öyle yaparlar cnm

Mahliye

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızım 5 yaşında düb aferin şurup verdim ama sanırsam bi işe yaramadı grip oldu bana da seper diye korkuyorum korkum da hapşırurken kendimi bol bırakamıyorum çok kasıyorum 16 +5 haftalığız 😔 kızım için ne ilaç yada evde bişe yapayım ki 😭
Peditus şurubu iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar