Sorum var Grip oldum yardım😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Grip oldum yardım😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip oldum yardım😔
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eelliiff

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar kızlar🌺. Oğlan okuldan grip getirdi çocuklar antibyotik falan aldılar iyiler ama ben iyileşemedim ne yapsam fayda eder burnum akıyor afedersiniz bazen fena tıkanıyor. Boğazımda da hafif ağrı var yarın Malatya'ya uzun yola gidcez toparlanmam lazım 14+1 günlük hamileyim doğal nelerle iyileşebilirim. Kolay kolay hastalanmazdım bulaştırmasak ama okul başladı mı grip başlıyor bizde. Uzun oldu hakkınızı helal edin
Çok geçmiş olsun canım ❤️

Hayırlı akşamlar kızlar🌺. Oğlan okuldan grip getirdi çocuklar antibyotik falan aldılar iyiler ama ben iyileşemedim ne yapsam fayda eder burnum akıyor afedersiniz bazen fena tıkanıyor. Boğazımda da hafif ağrı var yarın Malatya'ya uzun yola gidcez toparlanmam lazım 14+1 günlük hamileyim doğal nelerle iyileşebilirim. Kolay kolay hastalanmazdım bulaştırmasak ama okul başladı mı grip başlıyor bizde. Uzun oldu hakkınızı helal edin
Çok geçmiş olsun kuzum , ballı limonlu su ya da ballı süt iç iyi gelir🥰

Eelliiff

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım, nane limon birebir diyebilirim sana , bende 19 haftalık hamileyim geçen hafta aynı senin durumundaydim inan nane limon çok iyi geldi 🌻

Tüm sayfalar yüklendi.