Grip oldum

• Konbuyu başlatan SBA
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Grip oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip oldum
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
S

SBA

Guest
Merhaba hanımlar kadınlar günümüz kutlu olsun 7 haftalık hamileyim eşim grip oldu ondan bana geçti boğazlarım çok ağrıyor geniz akıntım var. İlaç kullanmadan nasıl atlatabilirim?

N

nursen

Guest
geçmiş olsun bende grip oldum üç hastaneye gittim ilaç vermediler.bir su bardağı ılık suya 1çay kasığı tuz karıştır burnuna çek burun delikleriniz açılıyor mikrobu kırıyor bunu boğaz içinde gargara yapın ben çok kötüydüm tuz sayrsinde düzeldşm

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon düşüklüğü sorununuz yoksa Ballı limonlu sıcak su için günde 3 kere yapin. Boğaziniza iyi gelir. Tansiyon sorununuz varsa da sürekli icebileceginiz sıcaklıkta su için. Sıvı tüketin corbalariniz et sulu ya da tavuk sulu olsun. Agriniz cok ise parol kullanabilirsiniz doktora danisip. Doktor bana kullan demisti bir zararı yok demisti. Geçmiş olsun

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım valla çok zor bende 9 haftalık gebeyim bi haftadır griple şavaşıyordum çok şükür şimdi yeni yeni ileşmeye başladım banada doktor ilaç vermedi sadece ağrı kesici parol al dedi okadar ben evde nane limon ve süt ballı süt sıcak suya limon sıkıp içiyordum ve ılık tuzlu suyu gargara yap ve burnuna al inşallah ileşirsin ben bunları yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar