Sorum var Grip 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Grip 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip 😒
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyleyim şuan ağzımın tadı hiç yok iştahım yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol ablacım Allah razı olsun ❤️

Tamam canım benim hazırlanıyoruz gideriz birazdan acile

Yaa çok geçmiş olsun canım Allah yardımcımız olsun inşallah niye ilac vermediler

Ben kadın doğum aciline gidiyorum abla

İnşallah gamzem nefes alamıyorum sanki hiç iyileşmiyecekmişim gibi hissediyorum
Ozaman bakar canım normal acil bişey yapmiyo geçmiş olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen bende öyleyim şuan ağzımın tadı hiç yok iştahım yok

Sağol ablacım Allah razı olsun ❤️

Tamam canım benim hazırlanıyoruz gideriz birazdan acile

Yaa çok geçmiş olsun canım Allah yardımcımız olsun inşallah niye ilac vermediler

Ben kadın doğum aciline gidiyorum abla

İnşallah gamzem nefes alamıyorum sanki hiç iyileşmiyecekmişim gibi hissediyorum
Geçmiş olsun vAlla

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar boş gittim hastaneye ilaç yazmadı hamileyim diye bizde nöbetçi eczaneden ilaç aldık valla Çarşamba gününe kadar dayanamam

Ozaman bakar canım normal acil bişey yapmiyo geçmiş olsun
Buda doğum ama ultrasona verdi sadece cinsiyeti demedi pislik

Son düzenleme:

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben çok hastayım kaç gündür artık kemiklerim sızlıyor bu yaşıma kadar ilk kez böyle hasta oldum korona bile.oldum hamileyken böyle olmamıştım burnum tıkalı evde peçete kalmadı artık.. boğazım zaten Allah'a emanet su bile içemiyorum ağrıdan öksürük aşırı derecede var artık hapşırmaktan diyorum aha şimdi çocuk düşecek 🥺ben ne yiyip içsem bana iyi gelir ilaçta kullanamıyorum hamile olduğum için sağlık ocağı da kapalı dün bugün yarında 1 Mayıs diye kapalı ben napacam böyle gerçekten kulaklarım uğulduyor çok kötüyüm şuan sanki üstümden kamyon geçmiş gibi kemiklerim ağrıyor ..😞 sabaha kadar uyuyamadım nefes alamıyorum hiç saat 5 te kalkıp sıcak banyo yaptım belki biraz rahatlarim.ama o da boş ☹️ bildiğiniz doğal ne var Allah rızası için söyleyin 🙏
Çok geçmiş olsun sıcak sıcak nane limon elma kaynatın bol bol yiyin bogazinizi sıcak tutun ins gecer

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok geçmiş olsun sıcak sıcak nane limon elma kaynatın bol bol yiyin bogazinizi sıcak tutun ins gecer
Kız eşim gitti eczaneye doğum hastanesi ilaç yazmayınca eczaneden deşik alalım grip ilacı eczacı sakın sakin icmesin birşey demiş parol bile çok kötü ağrıları olmasa icmesin demiş eşimde demiş peki nasıl atlaticak ne yapsın demiş bol bol dinlenip sıvı içsin meyve yesin bol bol atlatir demiş

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kız eşim gitti eczaneye doğum hastanesi ilaç yazmayınca eczaneden deşik alalım grip ilacı eczacı sakın sakin icmesin birşey demiş parol bile çok kötü ağrıları olmasa icmesin demiş eşimde demiş peki nasıl atlaticak ne yapsın demiş bol bol dinlenip sıvı içsin meyve yesin bol bol atlatir demiş
Seni gayet iyi anlıyorum canım bende 6 ayda 6 kere hasta olmuştum hamilelikte ve 10 15 gün gecmiyodu artık psikolojik olarak yıprandım biraz meyve et derken toparliyodum bide pastilller varya onu sorsaydin eczaciya

Tüm sayfalar yüklendi.