Sorum var Gün ne zaman veriyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay ŞİRAY tarafından oluşturulan Gün ne zaman veriyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gün ne zaman veriyorlar
Konbuyu başlatan Tülay ŞİRAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm genelde 38.haftanin sonunda aliyolar hatta bazen ciğerleri gelişsin diye 39da da alabilirler canım bebeğe de bağlı hani suyu filan varsa pozisyonu iyiyse acele etmezler genelde
Benim bebeğin böbrekler inde sıkıntı var zaten genişleme var elhamdülillah mm düşmüş biraz ama dokt. Bebek büyüdükçe deliklerin delikte büyür demişti

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğin böbrekler inde sıkıntı var zaten genişleme var elhamdülillah mm düşmüş biraz ama dokt. Bebek büyüdükçe deliklerin delikte büyür demişti
İnşallah sıkıntı olmaz canım içini ferah tut dua et Allah büyük inşallah saglikli bı şekilde doğar 🤲🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

36 hafta gibi ama ben son anda sezaryan olacağım belli olmuştu 40 haftalik sezaryana alındım
Neden son dakkada sezeryana alindin canım benim de öyle oldu suyu bitmişti kalp atışları çok yavaşladi birden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar