Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,485 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
Yaa ben çoktan almış bulundum o kadarda gitmiştim a101 e hiç görmedim 210 adet 1 numara aldım yeter sanırım oda 1 ay falan. kimi yetmiyor diyor bitince alırım artık ufak oluyormuş bazen. Göbek oyuntusu yoktu eskiden annem kardeşimi bezlerken göbek kısmını kıvırıp bantlardı bende öyle bantlıcam birde kim varsa ya bimin bezini yada sleepy diyor
Evet eski usul katlama zaten Max 10 güne düşüyormuş göbek çoğu daha önce düşüyor😊 bezin yani sıra
Uni bebek deterjanı Dalin şampuan ve yeni doğan alt değişimi için pamuk ta var

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
D
Evet eski usul katlama zaten Max 10 güne düşüyormuş göbek çoğu daha önce düşüyor😊 bezin yani sıra
Uni bebek deterjanı Dalin şampuan ve yeni doğan alt değişimi için pamuk ta var
Deterjan almadım belki iyi gelmz diye duru nun toz matiği var hassas ciltler için ondan aldım şampuan falan da daha almadım bakalım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
27 +2 günlüyüz annişler 1 ocak sezeryan doktor efi kasımda alışveriş yapacaz dedimya kızlar annem bugün aradı dedi kızım dolar çok pahalı oldu kış geliyor herşey pahalı siz kasımı beklemeyin gidin eksikleri alın bez ıslak mendil pamuk çıt çıt bady beşik vs siz ne dersiniz
Yeni sezon ürünleri daha tam mağazalara gelmedi gelende zamla gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar