Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,473 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Durumun varsa hemen al canım bezini ıslak mendılını kıyafetlerini falan eksik olan herseyi e bebek cıvıle gore daha uygun daha guzel seyler var cıvılde ki kıyafetler leke olunca kolay cıkmıyor bebekde kustugu İcin ilk zamanlar sarı sarı leke kalıyor canım

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Anneniz benim kafadan wallaha. Dün eşime motorine zam qeliyo qit fullet dedim qitmedi. Dolar yükselişe qeci wecmez 10 qünde 2kere zam qeldi. Bundan snra yaşam daha zor Allah yardımcımz olsun qidaya nasıl yansycak baklm. Bencede alın 😌
Valla ayçiçek yagi 5 litre 90 TL olmuş düşün artık 🤔🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde bütün herşey tamam canım 22+4 deyiz sadece beşik ıslak mendil bez biberon kaldı kasımda gidip alacağız birde benim eksiklerim erkenden alıp koyacağım
Ben bile daha kendime birşey almadım kız

Bizde bütün herşey tamam canım 22+4 deyiz sadece beşik ıslak mendil bez biberon kaldı kasımda gidip alacağız birde benim eksiklerim erkenden alıp koyacağım
Ben bile daha kendime birşey almadım kız

Durumun varsa hemen al canım bezini ıslak mendılını kıyafetlerini falan eksik olan herseyi e bebek cıvıle gore daha uygun daha guzel seyler var cıvılde ki kıyafetler leke olunca kolay cıkmıyor bebekde kustugu İcin ilk zamanlar sarı sarı leke kalıyor canım
Herif kart çekecek iştwgülüm ayda taksitle borcumuz filan yok çok şükür 1500 çek dedim

Herif kart çekecek iştwgülüm ayda taksitle borcumuz filan yok çok şükür 1500 çek dedim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Vala bizim burda yok netten alıyorum bide uygulamasında doktur var supriz yada indirim veriyor
Bugün gidim halledin

Cinsiyet meselesi var bide hangi renkler alım sizce

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
27 +2 günlüyüz annişler 1 ocak sezeryan doktor efi kasımda alışveriş yapacaz dedimya kızlar annem bugün aradı dedi kızım dolar çok pahalı oldu kış geliyor herşey pahalı siz kasımı beklemeyin gidin eksikleri alın bez ıslak mendil pamuk çıt çıt bady beşik vs siz ne dersiniz
Çok doğru herşey çok pahalandı kışın masrafı daha çok oluyor şimdiden tamamlamaya çalış bencede

27 +2 günlüyüz annişler 1 ocak sezeryan doktor efi kasımda alışveriş yapacaz dedimya kızlar annem bugün aradı dedi kızım dolar çok pahalı oldu kış geliyor herşey pahalı siz kasımı beklemeyin gidin eksikleri alın bez ıslak mendil pamuk çıt çıt bady beşik vs siz ne dersiniz
Cnm sen almadinmi daha hiçbir şey benimki bitti herseyi aldım 🤣🤣🤣

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bekleme Rabbim nasip eder inşallah bende böyle düşünerek tüm eksiklerini tamamladım hastane çantam bile hazır şimdiden minik kendime bı kaç bişey birde mama kaldi

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim hatta bugun sabahta esim haber okuyordu sonra diyordu herseyin fiyati cok artacakmis diye. 😱😱

Tüm sayfalar yüklendi.