Sorum var günaydın annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan günaydın annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı günaydın annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaptır cnm insalalh şekerin çıkmaz
İnş cnm ztn çok fazla ağrım var bgun Karnım yirtiliyor resmen adet sancısı gibi ama başka ağrım yada leke flan yok neden oluyor anlamadim😕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle tutmuyor ama mecbur yaptırıyoruz işte ilk gebelik olunca riske atmak istemedim bende
Anladım cnm tsk ederim bilgin icin

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
gunaydin kızlar acilin den bir sorum var yardimci olurmsnz şeker yüklemesi mi testimj ne oluyormuş ya kızlar saglik ocagindan söylediler yaptıran var mi nasıl birsey riski flan var mı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi
Yaptırdım bende seker cıktı iyiki yaptırdim kontrol altında oldum insulin vuruldum annede seker olunca bebekte kalp problem olma olasılığı oluyor doğum yaptım minigimi kardiyoloji yeni gördü minik bir deliği var dedi 6 ay sonra tekrar kontrol verdi bakalım endişeli konuşmadı dileğim inşallah kapansın dr sekerin çok yukselmismiydi dedi ben dikkat ve insulin vurulmama rağmen yaptır ki ona gore önlemler alınsın

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırdım bende seker cıktı iyiki yaptırdim kontrol altında oldum insulin vuruldum annede seker olunca bebekte kalp problem olma olasılığı oluyor doğum yaptım minigimi kardiyoloji yeni gördü minik bir deliği var dedi 6 ay sonra tekrar kontrol verdi bakalım endişeli konuşmadı dileğim inşallah kapansın dr sekerin çok yukselmismiydi dedi ben dikkat ve insulin vurulmama rağmen yaptır ki ona gore önlemler alınsın
anladim cok tsk ederim cnn bilgin icin sana da çok gecmis olsun tatlim Allah sifa versin tatli yavruna ins

A

Arf

Guest
gunaydin kızlar acilin den bir sorum var yardimci olurmsnz şeker yüklemesi mi testimj ne oluyormuş ya kızlar saglik ocagindan söylediler yaptıran var mi nasıl birsey riski flan var mı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi
Ben yaptırdım gece 12 den sonra birşey yemedim sabah 8 de kan alıp 75 Gr yükleme yapıldı iki defa daha ölçüldü yüksek çıktı diyetle düzene koyduk çok şükür. Haftada iki defa ölçüm yapıyorum haftalık Dr kontrol ediyor gayet iyi gidiyor dedi. Kardeşim ve arkadaşım da hamile onlar yaptirmami pek istemedi kendileri sakıncalı buluyormus iyiki onları dinlemedim yaptırdım. Şeker düzene girince daha rahat etti bedenim tuvalete çok sık gidiyordum o bile düzeldi.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım gece 12 den sonra birşey yemedim sabah 8 de kan alıp 75 Gr yükleme yapıldı iki defa daha ölçüldü yüksek çıktı diyetle düzene koyduk çok şükür. Haftada iki defa ölçüm yapıyorum haftalık Dr kontrol ediyor gayet iyi gidiyor dedi. Kardeşim ve arkadaşım da hamile onlar yaptirmami pek istemedi kendileri sakıncalı buluyormus iyiki onları dinlemedim yaptırdım. Şeker düzene girince daha rahat etti bedenim tuvalete çok sık gidiyordum o bile düzeldi.
tsk ederim cnm benim bsna test yaptılar normal cikti hersey yükleme yapılmasına gerek kalmadi şükür sagl tatlim bilgin icin💓

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar