Sorum var Günaydın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceroş tarafından oluşturulan Günaydın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın
Konbuyu başlatan Ceroş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim ben sadece bir anlamı var mı yok mu belki kelimelere dökerken eksik yazmış olabilirim belki siz de yaşamışsinizdir diye maksat fikir alışverişinde bulunmak benim de sana naçizane tavsiyem insanlara karşı biraz daha naif olmak kimseye bir şey kaybettirmez selametle
Bende sana kötü söz kelime kırıcı birşey kullanmadim arkadaşım yorum yapmış @Ulduz.kiz anesi👶❤ rüyayla bebeğin cinsiyeti belirlenmez diye bende evet yazmışım bunun neresinde art diyet arıyorsunuz anlamadım neyse iyi günler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar günaydın ya ben size bir şey dicem ben sürekli rüyamda hep kız çocuk beklediğimi ve isim aradığımı görüyorum ama doktorlar da kaç taneye gittiysem şimdiye kadar erkek dedi detaylı da erkek dediler sizce niye hep böyle rüya görüyorum hani bir kızım da var elhamdülillah bilinç altımda da öyle bir şey yok ama sık görünce insan bir acaba mi diyor ya
Ayy bu bilinct altları varya ben doğurdum hala kendimi gebe görüyorum kız 😂😂hemde az buzda değil 28 haftalık görüyorum hep 😂😂 kız bebek olsun mu istiyorsyn canım belki onun bilinc altı olabilir ama çok takma doktora tekrar gidince de hocam elbise Alaçam cinsiyeti söyler misiniz vs diye yine erkek derse için rahat etsin .rbabim gönlünden geçeni hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sana kötü söz kelime kırıcı birşey kullanmadim arkadaşım yorum yapmış @Ulduz.kiz anesi👶❤ rüyayla bebeğin cinsiyeti belirlenmez diye bende evet yazmışım bunun neresinde art diyet arıyorsunuz anlamadım neyse iyi günler
Uzatmaya gerek yok bence kuzum yanlış anladınız belli ki birbirinizi ❣️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın ya ben size bir şey dicem ben sürekli rüyamda hep kız çocuk beklediğimi ve isim aradığımı görüyorum ama doktorlar da kaç taneye gittiysem şimdiye kadar erkek dedi detaylı da erkek dediler sizce niye hep böyle rüya görüyorum hani bir kızım da var elhamdülillah bilinç altımda da öyle bir şey yok ama sık görünce insan bir acaba mi diyor ya
Banada oluyordu hatta 3. bebeğimi hep erkek hissediyordum doktor kız dedi bir kaç kez sordum eminmisiniz ben erkek hissediyorum diye sanki benim hislerimle olacak yaa🤣🤣 bir tane prensesim daha oldu ❤❤

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bilinç altında senin de farketmediğin şeyler var demek ki canım genelde rüyalara yansır. Detaylı ultrasonda erkek dendiyse zaten bu saatten sonra da değişecegini sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.