Sorum var Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,254 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın tatlım 💕
Nasılsın canimmmm kayramm paşam napiyor ❤️🤩yakışıklım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür canım iyiyim, sen nasılsın?Dün kontrole gittim bir haftalık gebelik şekeri takibi başlattılar 😒 bebeğimin suyu da kilosu da haftasına göre fazlaymış
İyim şükür bebegin gelmesini bekliom canisi sancı var ama sık değil takip ediyom. İşte hmm geçmiş olsun canım benim oy maşallah gebelik şekeri geçiyor mu sonradan?

Günaydın canım 🥰
Nbr cnm

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
iyidir canim senden naber artik bu bebek ne zaman gelcek demekten gina geldi 😊 gelmiyor minnoş oğlum ne sancim var nede ağrılarım 🙁 seninkininde gelmeye niyeti yok 😊
Yok kız gelmeye niyeti yok sancı oluyor seviniyorum ama öyle sık sık gelmiyor geliyor gidiyor saatler sonra geliyor ve hafif sancılar anlamadım bu işi içeri sıcak dışarı soğuk çıkmak istemiyorlar🤣🤣🤣39+1oldum bugun

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

İyim şükür bebegin gelmesini bekliom canisi sancı var ama sık değil takip ediyom. İşte hmm geçmiş olsun canım benim oy maşallah gebelik şekeri geçiyor mu sonradan?

Nbr cnm
Allah daha iyi etsin kuzum🙏 geçer inşallah hormonlarla alakalı bişey de bebek için iyi sonuçlar olmayabiliyor. Beslenmeyle, yürüyüşü artirmamla düzene girer inşallah🤲 Stres oldum inan ki son haftalarda böyle aksilikler🤦

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız gelmeye niyeti yok sancı oluyor seviniyorum ama öyle sık sık gelmiyor geliyor gidiyor saatler sonra geliyor ve hafif sancılar anlamadım bu işi içeri sıcak dışarı soğuk çıkmak istemiyorlar🤣🤣🤣39+1oldum bugun
Ne yapsakta bunları dışarı çıkarsak bu böyle olmaz😄 40 41 haftaya kadarda beklemek zor ya bizim bebikler ansızın gelecekler bak gör canim😁

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ayşemm nerelerdesin hiç yoksun bebeğim nasılsı. Bu arada❤️🤩

Allah daha iyi etsin kuzum🙏 geçer inşallah hormonlarla alakalı bişey de bebek için iyi sonuçlar olmayabiliyor. Beslenmeyle, yürüyüşü artirmamla düzene girer inşallah🤲 Stres oldum inan ki son haftalarda böyle aksilikler🤦
İnsallah geçer tabiki bitanem dikkat et. Kendine ❤️❤️❤️

İnsallah geçer tabiki bitanem dikkat et. Kendine ❤️❤️❤️
Ne yapsakta bunları dışarı çıkarsak bu böyle olmaz😄 40 41 haftaya kadarda beklemek zor ya bizim bebikler ansızın gelecekler bak gör canim😁
Ayyy kesin bekle bekle gözüm yollarda kaldi🤣

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşemm nerelerdesin hiç yoksun bebeğim nasılsı. Bu arada❤️🤩
Kuzum Kayinpeder hastaneden çıktı ya bir aşağı kat bir yukarı kendi evim dolanıp duruyorum esimin manyak piskolojisi aselin yaramazliklari bnm bunalmış Halim derken 🥰😀 yakında kafayı yerim
Bugün doğum günüm iyi ki dogsumum bu dertli dünyaya 😀😀😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Nbr cnm
Şükür iyiyim tatlım yarım saat önce uyandık Kayra bey ile oda emdi şuan yatakta oyun oynuyor . Sen nasılsın paşa nasıl

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Kayinpeder hastaneden çıktı ya bir aşağı kat bir yukarı kendi evim dolanıp duruyorum esimin manyak piskolojisi aselin yaramazliklari bnm bunalmış Halim derken 🥰😀 yakında kafayı yerim
Bugün doğum günüm iyi ki dogsumum bu dertli dünyaya 😀😀😀
Kiymamam kız sana cansın bu arada doğum günün kutlu olsun canım herşey gönlünce olsun iyiki dogdun😘❤️😘❤️❤️😘❤️😘❤️😘

Şükür iyiyim tatlım yarım saat önce uyandık Kayra bey ile oda emdi şuan yatakta oyun oynuyor . Sen nasılsın paşa nasıl
Oy maşallah Afyiet olsun pasama benimki hala uyuyor canım şükür iyiz bizde❤️😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar