Sorum var Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydınlar güzellerim gününüz aydın olsun
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kiymamam kız sana cansın bu arada doğum günün kutlu olsun canım herşey gönlünce olsun iyiki dogdun😘❤️😘❤️❤️😘❤️😘❤️😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy maşallah Afyiet olsun pasama benimki hala uyuyor canım şükür iyiz bizde❤️😍
Allah razı olsun canm gönlümce kalben isteklerim ağır olur inşallah sen nasulsin kuzum

Doğum günün kutlu olsun canım 🌸

Az kaldı kuşum dayan🥲😂🥰
Çok teşekkür ederim cnm 🥰❤️😘

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canimm arada sancı oluyor ama sık olmuyor geliyor gidiyor saatler sonra geliyor doğum için sık gelmesi lazım dimi
Doğum için sık ve geçmeyen ağrı kuzum senin ki hala yalancı vuryor yaramaz kandırıyor seni ❤️yerini çok sevdi galiba oda anlamış dertli dünyayı gelmek istemiyorum baksana minik

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Doğum için sık ve geçmeyen ağrı kuzum senin ki hala yalancı vuryor yaramaz kandırıyor seni ❤️yerini çok sevdi galiba oda anlamış dertli dünyayı gelmek istemiyorum baksana minik
Aynen gelmek istemiyor yerini sevdi bekletiyor beni kereta 🤣

Artik küflü küflü giysinler yapacak birsey yok yada bebekler şey diyordur erkenden gitmeyelim bizim için dolgazi erkenden açmasınlar çok zamlı yerimizde sıcak..😊
Aynen ya acayip zam geldi Allah yardımcımız olsun valla geçinmek zorlaştı artık herşeye zam

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen gelmek istemiyor yerini sevdi bekletiyor beni kereta 🤣

Aynen ya acayip zam geldi Allah yardımcımız olsun valla geçinmek zorlaştı artık herşeye zam
Son zamanlarda karin düşmesi oluyormuş sende karin düşmesi oldu mu benim daha aşağı inmedi

Tüm sayfalar yüklendi.