Günüm Bitti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Günüm Bitti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,092 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günüm Bitti
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel arkadaşlarım Benim günüm Bitti tam 40 hafta olduk size birkaç sorum olacak bir iki haftadır sancım çok oldu bu ara iki gündür daha çok baskı yapıyor çıkacak gibi ama bugün gündüz pek hareket etmedi yeni yeni hareket etmeye başladı zar zor dönüyor birinci sorum doğum yakın mı ikincisi bu hareket yavaşlama bir sıkıntı yaratır mı doğum yapan anneler sizdede oldumu son olarak nişan gelir mi doğum başlarken kızımda gelmişti buda öyle olurmu acaba gerçekten çok tedirginim bu ara sorularıma cevap verir misiniz hakkınızı helal edin hepinizi öpüyorum iyi akşamlar 😒😒
Yavasladiysa 1 haftaya gelir

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bende randevu yok bakiyorum ama sıkıntı mı oluyormuş hareketi yavaslarsa
Canım doğum zamanın gelmiş onadamı randevu istiyorlar bu ne canım olmadı evde doğuralım öyle gidelim benim doktorum hep bir zaman söylüyo ona göre gidiyoruz randevu felan almadım hiç yavaşladı hareketi diyosun bi acile felan git canım bence ne olur ne olmaz günü varsa bile için rahat etsin

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum zamanın gelmiş onadamı randevu istiyorlar bu ne canım olmadı evde doğuralım öyle gidelim benim doktorum hep bir zaman söylüyo ona göre gidiyoruz randevu felan almadım hiç yavaşladı hareketi diyosun bi acile felan git canım bence ne olur ne olmaz günü varsa bile için rahat etsin
Gece artarsa sancı gitcem evet çok teşekkür ederim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerinın yavaslaması dogum kanalına girdiği zaman oluyor canim ama gunde en az 10 kere hareket etmesi lazım en ufak suphe olursa hemen git ihmal etme randevu bulamazsan acilden gir nts cekerler muayne ederler Rabbım hayırla kurtarsın

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerinın yavaslaması dogum kanalına girdiği zaman oluyor canim ama gunde en az 10 kere hareket etmesi lazım en ufak suphe olursa hemen git ihmal etme randevu bulamazsan acilden gir nts cekerler muayne ederler Rabbım hayırla kurtarsın
Amin inşallah çok teşekkür ederim sol tarafa zorluyor artık gece artarsa gitcem kesin

Tüm sayfalar yüklendi.